Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Співробітник запорізького підприємства отримав найвищу нагороду за сумлінну працю та нові ідеї
Поделиться

Запоріжсталівець Роман Бєгма отримав «Золоту зірку Метінвесту»

У 2014 році до Дня металурга і гірника компанія «Метінвест» заснувала нагороду «Золота зірка Метінвесту». Щорічно її вручають найкращим працівникам, які досягли значних успіхів у професії, покращили виробництво або створили власний інноваційний проєкт.

Цього року «Золоту зірку» отримало четверо запорожців. Один з них — начальник відділу технологічного управління з коксохімічного переділу комбінату «Запоріжсталь» Роман Бєгма. Він працює на ПрАТ «Запоріжкокс» вже 30 років та пройшов шлях від слюсаря до начальника відділу.

Роман Бєгма

— В мої обов’язки входить контроль технологічних процесів ПрАТ «Запоріжкокс» — процес приготування коксу для потреб доменних печей, а також попутної продукції хімічних цехів. Контролюємо роботу онлайн через диспетчерську, а також виходимо на самі об’єкти. Робота складна і цікава, — розповів Роман Бєгма.

За роки праці на рахунку Романа Бєгми багато досягнень. Одне з них — розробка пакету електронної документації, яка дозволяє відстежувати основні технологічні параметри роботи коксохімічних підприємств. Зараз вона використовується не тільки на «Запоріжкоксі», а й на інших підприємствах Метінвесту.

Запоріжкокс

— Реалізованих проєктів досить багато. Дуже багато розробляли програмного забезпечення на рівні офісу, прикладних програм. За допомогою айті-фахівців ми створили цілий ряд прикладних програмних забезпечень. Вони допомагають більш детально вести технологію, особливо коксового цеху, а також узагальнений аналіз технології всього коксохімічного виробництва. Також ми створили електронний рапорт диспетчера і зараз його вдосконалюємо, — розповів Роман Бєгма.

Наразі Роман Бєгма продовжує старанно виконувати свою роботу, навчає молодих колег та придивляється до найкращих, щоб передати свої знання. Він каже, що головне — відповідально виконувати свою роботу та не боятися пропонувати нові ідеї. Тоді це точно не залишиться непоміченим.

Нагадаємо, цього року Метінвест Холдинг святкує 15-річчя. Вже сім років поспіль найкращих працівників Метінвесту відзначають найвищою нагородою – «Золотою зіркою». З 2014 року її отримали 23 робітники запорізьких підприємств Метінвесту.

Щоб працевлаштуватися на підприємства Групи Метінвест у Запоріжжі, достатньо звернутися до «Центру кар’єри Метінвест», що розташований за адресою: м. Запоріжжя, проспект Металургів, 24. Довідкову інформацію та консультації фахівців можна отримати за номером гарячої лінії: 0800-606-000.

Центр працює за кількома напрямками: підбір вакансій, складання резюме, знайомство зі спеціальностями, інформування про чинні програми навчання і розвитку.

Читайте також: У Запоріжжі безробітних безкоштовно навчать і влаштують на хорошу роботу


Комментарии читателей