Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Соцопитування: Партія Порядок впевнено долає прохідний бар’єр в місцеві ради
Поделиться

Напередодні місцевих виборів у Запоріжжі провели соцопитування

В Україні офіційно розпочалась виборча компанія. Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня. Напередодні голосування у Запоріжжі провели соцопитування. В ході дослідження мешканців міста старше 18 років запитали: «За яку партію ви збираєтесь голосувати?».

Соцопитування тривало з 9 до 15 вересня. За цей час методом «face-to-face» було проведено 2500 інтерв’ю з мешканцями міста.

За результатами опитування прохідний бар’єр у Запорізьку міську та обласну раду долає шість партій. В тому числі Партія Порядок. Партія Порядок довела, що є впевненим лідером серед молодих партій.

Серед активних виборців і тих, хто визначився, Партія Порядок набрала 5,3% голосів. Серед активних виборців Партія Порядок набрала 5,2%.

За цими показниками, на думку аналітиків, можна стверджувати, що ще за місяць до виборів Партія Порядок без зусиль долає прохідний бар’єр до місцевих рад. Більш того, це дозволяє розраховувати на кращі результати під час голосування.

Вочевидь, принципи Партії Порядок знайшли підтримку у запоріжців. Як показує опитування, вони розділяють цінності нової політсили. Адже саме місцеві кандидати, що не мають корумпованого минулого та вміють ефективно працювати, можуть гідно представити інтереси запоріжців.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% — для показників близьких до 25%, 1,4% — для показників близьких до 10%. Соціологічне дослідження провела громадська організація «Центр регіональної соціології та моніторингу» за замовленням Партії Порядок.

рейтинг


Комментарии читателей