Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Скласти мультипредметний тест у Запорізькій області бажають понад п'ять тисяч вступників
Поделиться

Випускникам, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, потрібні законодавчі зміни для збільшення можливостей вступу до вишів

У Запорізькій області наразі понад 5 тисяч вступників виявили бажання скласти національний мультипредметний тест (НМТ), який цього року Міністерство освіти пропонує замість традиційного ЗНО. Про це під час засідання з керівниками структурних підрозділів Запорізької обласної військової адміністрації повідомила директорка департаменту освіти та науки Людмила Бухаріна.

За її словами, цього року вступ до вишів буде ускладненим. Однак вступна кампанія триватиме довше, аніж зазвичай.

— Що стосується випускників, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, наразі Міністерство освіти і науки України взяло цей момент до уваги. Там потрібні законодавчі зміни, щоб для цих дітей збільшити можливості вступу до вищих навчальних закладів. Питання постійно на контролі та нами відпрацьовується. Дійсно, в цьому році буде ускладнений вступ, але ми сподіваємося, що всі охочі матимуть змогу реалізувати свої плани стосовно освіти, — зазначила посадовиця.

Нагадаємо, прийом документів у виші від вступників розпочнеться 29 липня.

«Індустріалка» писала, що запорізькі випускники можуть побачити, як виглядає демонстраційний тест для вступу до вишів.

Безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту стартують 12 травня. З розкладом вебінарів можна ознайомитись за посиланням. Переглядати записи можна буде на платформі.

Читайте також: Що треба знати запорізьким вступникам про тестування.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей