Индустриалка - новости Запорожья

Главные, Запорожье, Коронавирус
Скільки вчителів у Запорізькій області відсторонили від роботи через відсутність ковід-сертифікату
Поделиться

Нещеплених від коронавірусу запорожців почали відсторонювати від роботи

З учорашнього дня нещеплених від коронавірусу держслужбовців та працівників сфери освіти почали відстороняти від роботи. У цих співробітників зарплата не зберігатиметься. Іти стаж також не буде. Їхні робочі обов’язки виконуватимуть колеги. Також українцям, усуненим від роботи через відсутність щеплення, не платитимуть лікарняні.

Як повідомив під час брифінгу голова Запорізької ОДА Олександр Старух, через відсутність вакцинації в області від роботи відсторонили 1,09% вчителів. Це 584 педагогів з 53412.

— Найнижчий відсоток відсторонених — в закладах вищої освіти — 0,57%, в закладах загальносередньої освіти відсторонені менше відсотка працівників, — зазначив Олександр Старух. — Кількість людей, які знаходяться на лікуванні, збільшилась, незважаючи на те, що ми збільшили кількість ліжок. 75% завантаженість ліжок з киснем, 69% — без кисню.

Перелік професій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації, планують розширити: до нього хочуть додати працівників усіх державних установ, організацій та підприємств, соціальних працівників та працівників поштових послуг.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко встановив плановий показник із вакцинації від коронавірусу в Запорізькій області на рівні 11 тис. щеплень на добу. Пізніше цей показник збільшили до 15,5 тис. щеплень на добу.

Читайте також: Все більше запоріжців переносять коронавірус у тяжкій формі та з ускладненнями


Комментарии читателей