Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Скільки коштує знаменита черешня в супермаркеті Запоріжжя та на ринку у Криму
Поделиться

Мешканцям Запоріжжя пропонують солодку ягоду дорожче ніж на півострові

Придбану за безцінь у Мелітополі черешню окупанти перепродають в кілька разів дорожче. Тим часом у Запоріжжі ціни на солодку ягоду в одному з супермаркетів ще вище ніж на півострові.

На Мелітопольщині триває сезон збору черешневого врожаю. Але тих, хто займається вирощування цієї плодової культури, окупаційні влада змушує реалізовувати її майже за безцінь. Кілограм черешні коштує в Мелітополі та Терпінні Мелітопольського району 10-20 гривень. При цьому гуртові покупці вивозять продукцію до Криму, де продають її в рази дорожче. Наприклад, у Фейсбуці викладено фото, зроблене на півострові з ціною 150 рублів, що становить приблизно 77 гривень.

черешня ціна

А мешканець Мелітополя Олексій Николаєнко зафіксував вартість черешні у одному з супермаркетів Запоріжжя. Тут 100 грамів солодкої ягоди коштує 10,9 гривень, тобто ціна за кілограм становить 109 гривен. Пенсіонер зазначає, що тим, хто вирощує черешню в Мелітополі, цього року такі ціни навіть не снилися. Але скоріш за все, у магазині пропонується ягода з іншого міста, бо продукцію з окупованої території рашисти до обласного центру не випускають. До речу, на запорізьких ринках черешня коштує 70-80 грн/кг.

Як повідомляла «Індустріалка», колаборанти повідомили місцевим аграріям, що площа садів не повинна перевищувати чотири гектари.

Читайте також: Мешканців Запорізької області попереджають про пастки з розтяжками

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей