Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Скільки дітей народилось у Запоріжжі з початку війни
Поделиться

З початку війни у Запоріжжі народилось понад 200 дітей

З початку війни в Запоріжжі народилось 217 дітей. Про це йдеться у повідомленні секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва, опублікованому в його офіційному Telegram-каналі.

— Хочу вкотре відзначити наших комунальників, які навіть сьогодні працюють та ліквідовують наслідки побутових аварій. І наших медиків, які і сьогодні продовжують лікувати людей та допомагають народжуватися новим українцям. До речі, з початку війни у Запоріжжі народилося 217 дітей. Бажаю кожному малюку міцного здоров’я та мирного неба, — зазначив анатолій Куртєв.

Також Анатолій Куртєв у своєму повідомленні подякував запоріжцям за те, що дотримувались подовженої коменданської години та не виходили з дому у неділю. І згадав  тих, хто стоїть на варті спокою та безпеки  у нашому місті.

— А за ще один спокійний день щиро дякую усім нашим захисникам та захисницям: військовим, теробороні, нацгвардії, поліції, рятувальникам ДСНС. Ми у вас віримо! Наші – найміцніші! Ми усі з вами сильні тоді, коли кожен з нас робить те, що має і вміє робити. Саме так ми наближаємо нашу перемогу. Все буде Україна! — Сказано у повідомленні.

Нагадаємо, раніше «Индустриалка» писала про те, як в умовах війни працюють сільськогосподарські підприємства Запорізької області.

Читайте також: У Запорізькій області підлітки отримали поранення від вибухової хвилі

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей