Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Коронавирус, Мир, Украина
Ситуація із захворюваністю коронавірусом вийшла за рамки надзвичайної
Поделиться

З початку пандемії коронавірусом захворіли більше 50 мільйонів людей

Ситуація із захворюваністю коронавірусом вийшла за рамки надзвичайної. Про це заявив генеральний директор ВОЗ Тедрос Гебрейесус.

— Ми віддані захисту людей в умовах надзвичайної ситуації у сфері охорони здоров’я, але пандемія вже вийшла за рамки просто надзвичайної ситуації, — зазначив Тедрос Гебрейесус.

Зазначимо, що у світі з початку пандемії коронавірусом захворіли 50 млн 856 тис. людей. З них 1 млн 263 тис. людей померли, а 35 млн 856 тис. людей — видужали.

У трійку лідерів з поширення коронавірусу входять США, де захворіли 10 млн 292 тис. людей, Індія, де захворіли 8 млн 555 тис. людей і Бразилія з 5 млн 664 тис. випадків захворювання. Україна знаходиться на 20-му місці з 469 тис. підтверджених випадків коронавірусу.

Хоч наша країна далека від лідерства в загальній статистиці, то за кількістю нових випадків коронавірусу і нових смертей від його ускладнень входить у ТОП-10. Наприклад, сьогодні за кількістю нових випадків коронавірусу Україна потрапила на п’яте місце, а за кількістю нових смертей — на сьоме.

Раніше «Индустриалка» повідомляла, де є найбільший ризик підхопити коронавірус. Найнебезпечнішими місцями, згідно міжнародного дослідження, є бари, нічні клуби, заповнені стадіони, кінотеатри і театри. А ось найбезпечнішими місцями є автозаправки, літні майданчики ресторанів та продуктові магазини.

Читайте також: Коли хворий на COVID-19 перестає бути заразним


Комментарии читателей