Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Що вразило майбутніх металургів на комбінаті «Запоріжсталь»
Поделиться

Першокурсники запорізького інженерного інституту побували на комбінаті «Запоріжсталь»

На комбінаті «Запоріжсталь» побували першокурсники Інженерного інституту ЗНУ (колишня Інженерна академія). Студенти побували в основних цехах комбінату. Тут майбутні металурги змогли своїми очима побачити, як народжується сталь.

Перед початком екскурсії молоді люди змогли поспілкуватися зі спеціалістом Центру кар’єри Метінвест і дізнатися про можливості працевлаштування на провідні запорізькі підприємства.

Першокурсники запорізького інженерного інституту побували на комбінаті «Запоріжсталь»

— Центр кар’єри Метінвест — це централізований відділ кадрів для всіх наших виробничих майданчиків. У Запоріжжі це «Запоріжсталь», «Запоріжвогнетрив» Запорізький ливарно-механічний завод та «Запорожскокс». Ви можете звернутися до нас, і ми розповімо про всі вакансії на всіх підприємствах. Вам не потрібно їздити на кілька підприємств, «стукати» у відділи кадрів. Ми вам можемо допомогти скласти резюме, супровідні листи. Розповімо про всі актуальні вакансії, — зазначила провідний фахівець з підбору персоналу Центру кар’єри Метінвест Анастасія Волох. — Сподіваюся, коли в подальшому коли будете визначатися з місцем роботи, ви відвідаєте наш офіс. Можна працювати і під час навчання. Цей варіант підійде тим, хто вчиться заочно або на вільному відвідуванні.

 Анастасія Волох

Завдяки екскурсії на комбінат майбутні металурги змогли краще зрозуміти, як виробляється сталь, і які процеси відбуваються в кожному з цехів. Студенти зізнаються: побачене їх просто вразило.

студенти

— Я вражений, особливо сподобалося в «гарячому» цеху, — розповів учасник екскурсії Данило Ровненко. — Якщо чесно, уявляв собі комбінат трохи по-іншому, не таким масштабним. А тут потужне виробництво, сучасні технології. Цікаво було дізнатися, де, що і як відбувається, побачити це вживу. Я вибрав технічну спеціальність, щоб розвивати своє місто і просувати його вперед. І після закінчення вузу швидше за все прийду працювати саме на «Запоріжсталь».

Данило Ровненко

Ще одна учасниця екскурсії Валерія Ардаб’єва зізнається: екскурсія на комбінат ще раз переконала її в правильності обраної професії.

— Дуже цікаво. Нарешті побачила виробництво своїми очима. Нещодавно у нас була зустріч з генеральним директором комбінату, він розповідав нам про виробництво. Але побачити все самим — це зовсім інше. Це ще більше зміцнило мою впевненість, що я пішла в металургію не дарма. Я очікувала побачити масштабне виробництво і мої очікування виправдалися. Робота цікава. Досить небезпечна, і люди, які йдуть сюди працювати, дуже сміливі, — поділилася Валерія Ардаб’єва. — Я хотіла б працювати саме тут, на «Запоріжсталі», в цеху холодної прокатки №1.

Валерія Ардаб'єва

Нагадаємо, що на комбінаті «Запоріжсталь» діють програми підтримки молодих спеціалістів. Так, молоді співробітники, які в перший рік після працевлаштування зарекомендували себе як сумлінні і відповідальні працівники та не отримали жодного зауваження, отримують премію у розмірі 400 доларів.

студенти

В цьому році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. І розвиток компанії напряму залежить від її креативних, амбіційних та молодих працівників.

Читайте також: Запорізьким студентам розповіли про секрети успіху в кар’єрі


Комментарии читателей