Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Ще одному колаборанту із Запорізької області повідомили про підозру
Поделиться

Наприкінці лютого він почав співпрацювати з росіянами у тимчасово окупованому Бердянську

Призначеному російськими окупантами начальнику «народної поліції» у Бердянську Запорізької області заочно повідомили про підозру у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 7 ст. 111-1 КК України).. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України.

За даними слідства, підозрюваний наприкінці лютого 2022 року в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області пристав на пропозицію російських військових про співпрацю та був проголошений начальником «народної поліції» Бердянська.

«Використовуючи надані незаконними органами влади повноваження, він сприяє державі-агресору — надає її представникам інформацію стосовно правоохоронців, учасників АТО/ООС, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємців, а також щодо зброї, наявної у мешканців міста», — повідомили в Генпрокуратурі.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Подільського УП ГУ Нацполіції у м. Києві за матеріалами ДЗНД СБУ.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що прокуратура розслідує обстріли росіянами села у Запорізькій області. Окупанти здійснили обстріл села фосфорними боєприпасами.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей