Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Политика
Шахтеры должны быть в почете - Олег Ляшко
Поделиться

Лидер Радикальной партии лоббирует интересы рабочих профессий

Лидер Радикальной Партии Олег Ляшко приехал на одно из ведущих предприятий Украины — Запорожский железнорудный комбинат. Одна из основных тем в программе политика — развивать и делать престижнее рабочие профессии.лидер радикальной партии

«Ми тут, щоб підтримати це підприємство. Воно й так дуже успішне й розвивається, але при правильній державній економічній політиці комбінат може бути мегауспішним. Один з перших законів, який я внесу до парламенту після президентскьких виборів — закон про престижність шахтарської праці. Щоб шахтарі були в пошані, а то в нас в пошані корупціонери, президенти та міністри, а повинні бути шахтарі, металурги, вчителі, лікарі. Та в таких професіях повинна бути хороша заробітна плата та пенсії, адже це правильна політика» — отметил Олег Ляшко.

лидер радикальной партии

Депутат прошелся по предприятию и в эксплуатационной шахте возле подъемника встречал шахтеров, которые только поднялись с работ. С ними Олег Ляшко поговорил об изменениях в законодательстве, по поводу обеспечения льгот шахтерам и улучшения условий труда.

«Ми приїхали, щоб пітримати вас, адже коли піднімають податки — це забирають у вас зарплату. Моя мета — підняти зарплати та знизити рентну плату, щоб ви інвестували в розвиток. Щоб керівництво ЗЖРК могло піднімати зарплатню, інвестувати в розвиток, купувати нове обладнання, покращувати умови праці. Я зроблю так, щоб ви всі приходили до дому з нормальними грошами та не витрачали їх на комуналку, на космічні ціни та тарифи», — поделился лидер Радикальной партии.

лидер радикальной партии

Кроме того, Олег Ляшко сделал ударение на том, что как только стабилизируется экономика, в стране будут деньги на армию, оборону, дипломатию и социальные вопросы. По его мнению, именно такие рабочие профессии, как шахтеры и являются основой для развития Украины.

Читайте также: Земля — единственный ресурс, который даст возможность развиваться громаде — Ляшко


Комментарии читателей