Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Серце-дітям: запорізьким малюкам зі складних сімей подарували яскраве свято
Поделиться

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

Літо — чудова пора для відпочинку, спортивних розваг та приємних подарунків. Запорізькі діти протягом двох місяців мали змогу взяти участь у проєкті громадської спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя», що має назву «День з Зеленим центром».

До участі у проєкті залучалися школярі віком від 6-ти до 10-ти років, які у літній час відвідували пришкільні табори. Заходи відбулися у 15-ти школах Запоріжжя. Таке число обрано не випадково, адже цього року Метінвест Холдинг відзначає своє 15-річчя.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту. І досить символічно, що “Зелений центр Метінвест Запоріжжя” завітав до Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Як розповіла директор комунального закладу “Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Запорізької обласної ради Ольга Миколаївна Кучер, тут перебувають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які зазнали жорстокого насильства, та діти, які залишились без піклування дорослих.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

Центр існує з 1997 року. Раніше тут був притулок, у якому діти могли перебувати до 3-х місяців. Однак за цей короткий час було важко встановити дітям статус та передати у прийомну сім’ю, під опіку або усиновлення. Суди не встигали позбавити батьківських прав і визначити статус дитини. Сьогодні тут можуть перебувати діти віком від 3-х до 18-ти років протягом 9 місяців.

— Наш центр розрахований на 55 дітей, але на сьогодні у нас перебуває 67 дітей. Три дні тому було 70 дітей — центр переповнений, — розповіла Ольга Кучер. — Нещодавно наші діти приїхали з відпочинку на морі. Тому сьогодні ми дуже раді зустрічати гостей із “Зеленого центру Метінвест Запоріжжя”. Дітям дуже подобаються розважальні, спортивні, веселі заходити, тим паче, що зараз літні канікули — занять немає. Щодня ми плануємо цікаві заходи для дітей — квести, тренінги, змагання. Тому сьогодні діти дуже чекали на гостей і раді зустрічі.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

Менеджери спілки «Зелений центр Метінвест Запоріжжя» підготували для дітей веселі естафети та подарунки. Та розпочався «День з Зеленим центром» з активної музичної зарядки. Після розминки діти розділилися на три команди та розпочали змагання.
Попри результати естафети, програвших сьогодні не було — усі діти отримали чудові подарунки від «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя». Настільні ігри, тісто для ліплення, м’ячі та мильні бульбашки подай на трохи подарують святковий настрій малюкам.

— Я дуже рада, що моя команда перемогла, — поділилася враженнями 10-річна Аліса Кузьміна.- У нас була естафета, після якої ми отримали класні подарунки.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

17-річна Анастасія Іванова також брала участь у змаганнях, які провели представники “Зеленого центру Метінвест Запоріжжя”. В майбутньому вона мріє стати психологом, а тому залюбки допомагала молодшим вихованцям долучатися до естафет.

— Завдяки естафетам діти отримали радість та позитивні емоції. Змагання були простими, однак для малят були по-своєму важкими. Моя команда показала себе з кращого боку. Вони були активними, показали, як можуть виривати перемогу та отримувати задоволення від цього, — сказала Настя.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

— Сьогодні був завершальний етап проєкту “День із Зеленим центром”. До цього ми зустрічалися переважно з дітьми, які відвідують дитячі табори при школах. Однак ми вирішили, що і діти з таких центрів соціально-психологічної реабілітації також повинні взяти участь у нашому проєкті. Тут трохи інші діти — переважно зі складних сімей, які ще більше потребують позитивних емоцій. Ми привезли їм велику порцію гарного настрою, самі зарядились позитивною енергетикою та нагородили усіх дітей подарунками. Звичайно, “Зелений центр Метінвест Запоріжжя” буде продовжувати нашу місію добрих справ для дітей різних категорій, — наголосив керівник громадської спілки “Зелений центр Метінвест Запоріжжя” Олександр Балаба.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

Нагадаємо, що Група Метінвест велику увагу приділяє вихованню дітей. За 15 років своєї діяльності Метінвест реалізував дуже багато освітніх екологічних проєктів.

Сьогодні відбувся завершальний захід проєкту «День з Зеленим центром»

 

Фото автора

Читайте также: Для запорізької малечі з пришкільних таборів влаштували веселу естафетуКомментарии читателей