Індустріалка - новини Запоріжжя

Военное положение, Запоріжжя
СБУ викрила чоловіка, який хотів приходу рашистів у Запоріжжя
Поделиться

У Запоріжжі викрили працівника одного з державних підприємств, який писав у соцмережах публічні заклики, направлені на порушення основ національної безпеки

Служба безпеки України невпинно веде роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці України та виявлення колаборантів і прибічників збройної агресії російської федерації.

Чергового пропагандиста, який публічно підтримував терористичні організації «Л/ДНР» та вихваляв проведення рашистськими загарбниками так званої «спецоперації» рф в Україні, викрито у Запоріжжі. Їм виявився працівник одного з державних підприємств. З початком широкомасштабного вторгнення він активізував свою діяльність.

Проросійські наративи чоловік активно поширював у відомих соцмережах. У своїх репостах та публікаціях прихильник загарбницької політики схвалював проведення так званої «спецоперації» в Україні, підтримував російських «асVабадителей» і бойовиків квазідержавних утворень «днр/лнр». Дискредитував органи влади і Збройні Сили України. Закликав своїх підписників допомагати військам «визволителів» врятувати український народ від так званих «бандерівців» та «нацистів».

Лінгвістична експертиза засвідчила, що ці матеріали містять публічні заклики, направлені на порушення основ національної безпеки.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання зловмисника виявлено та вилучено матеріали, комп’ютерну техніку та інші електронні пристрої, які підтверджують злочинну діяльність.

Вироком суду колаборанта визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.110 (розповсюдження матеріалів, які містять публічні заклики до вчинення дій з метою зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України) Кримінального кодексу України.

Документування протиправної діяльності здійснювалось за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Щоб здолати ворога, ми повинні об’єднатись в інформаційній війні та працювати на благо перемоги України!

«Індустріалка» писала, що на Запорізькому напрямку взяли у полон російського військового, який виявися колишнім ув’язненим за тяжкі злочини, за які відбував покарання у виправних закладах тимчасово окупованої території Донецької області. В бій відправляють усіх, кого тільки можливо, не розбираючись. Тому, що солдати російських окупаційних військ, за інформацією української розвідки, все частіше відмовляються вести бойові дії на території України.

Триває 125 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Яка ситуація вторгнення склалася у Запорізькій області на 28 червня читайте за посиланням.

Читайте також: Танки, броньовані машини та артилерія: бойові втрати ворога в Україні станом на 28 червня.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей