Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Самопроголошена очільниця Мелітополя потрапила під персональні санкції США
Поделиться

В переліку приватних осіб, що потрапили під санкції в Америці, крім росіян українка Галина Данильченко

На цьому тижні США запровадили нові санкції, які стосуються імпорту російського золота. В переліку компанії та приватні особи, які мають відношення до війни проти України. Серед них і самопроголошений міський голова Мелітополя Галина Данильченко.

Центральні ЗМІ повідомляють, що, по-перше, було заборонено ввезення до США золота російського виробництва. Санкції накладені також майже на три десятки компаній, що мають відношення до оборонного сектору рф. Це корпорація «Ростех», яка займається розробками в оборонній, авіаційній і транспортній галузях, «Об’єднана авіабудівна компанія», «Туполєв», НІІ засобів обчислювальної техніки, «КАПО-Автотранс», Корпорація «Іркут», КамАЗ тощо.

Під обмеження потрапили також російські компанії та організації, що беруть участь у війні проти України, такі як «Союз добровольцев Донбасса», а також члени самопроголошених угруповань «ЛДНР». Серед останніх, зокрема,  «глава уряду ДНР» Віталій Хоценко разом з заступниками та попередником. Російські медіа уточнюють, що в санкційному переліку також «виконуюча обов’язки міського голови Мелітополя Галина Данильченко».

Як повідомляла «Індустріалка», за українським законодавством на Галину Данильченко чекає кримінальна відповідальність, адже вона за власним бажанням пішла на співпрацю з ворогом.

Читайте також: У курортному місті Запорізької області окупанти почали вимагати плату за комунальні послуги

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей