Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Руководство Запорожской ОГА получило спецзадание от премьер-министра
Поделиться

Спецзадание нужно выполнить до 10 декабря

Задачу определить места для новых школ, садиков и полицейских пунктов перед руководством Запорожской ОГА премьер-министр Алексей Гончарук  поставил в ходе селекторного совещания.

Алексей Гончарук

На селекторе обсуждали ключевые задачи по улучшению качества услуг в регионах, которые будет гарантировать государство каждому украинцу для безопасной и комфортной жизни.

В селекторном совещании приняли участие председатель ОГА Виталий Туринок, его первый заместитель Элла Слепян и руководитель аппарата Зинаида Бойко.

– У Програмі дій нашого Уряду є абсолютно чіткі цілі, які вже найближчим часом будуть доступними для всіх громадян. У кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде відвозити школярів до неї. Кожна дитина має ходити в дитячий садок. Сімейний лікар та фельдшер мають бути не далі ніж за 7 км. Центри надання адміністративних послуг мають бути доступними за 30 хвилин, а спеціалізована допомога – на відстані 60 хвилин, – подчеркнул Алексей Гончарук.

селектор

На совещании его участникам представили карту имеющейся инфраструктуры, которая сейчас является устаревшей и не соответствует современным требованиям и потребностям людей.

– За ці півтора місяця наша команда вперше в історії нанесла на карту країни всю інфраструктуру, а це понад 110 тис. об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів.

Тепер кожна область має чіткий дедлайн: до 10 грудня кожна ОДА має змоделювати власну інфраструктурну мережу, яка має бути в області. З чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю. В ОТГ та містах обласного значення проживає понад 70% українців. Комфортне життя кожного з них – наше головне завдання, – рассказал Алексей Гончарук.

Читайте также: В Запорожской области кандидатов в руководители ждет беседа с губернатором

Источник: сайт Запорожской ОГА


Комментарии читателей