Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Роспропаганда поширює новий фейк про Запорізьку область
Поделиться

Новий фейк роспропаганди — про відключення окупованих частин Запорізької та Херсонської областей від українських мобільних операторів та провайдерів Інтернету

Роспропаганда поширює фейкову інформацію про рішення України відключити окуповані Запорізьку та Херсонську області від українських мобільних операторів та провайдерів Інтернету. Про це повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО України на своїй сторінці у «Фейсбук».

  • Наголошується, що це інформація від «достовірного джерела з Банкової».
  • Причиною, на думку рашистів, слугує «правда», яку люди в окупації почали розповідати своїм родичам та близьким про «хороших російських солдатів», які не вбивають і грабують, а допомагають людям.

— Застерігаємо: це — дезінформація! — попереджають у Центрі протидії дезінформації.

Відключення українців від мобільних операторів та провайдерів Інтернету — це частина окупаційних дій для проникнення роспропаганди в український медіапростір.

Відключення здійснюють лише рашисти.

Україна спрямовує всі зусилля на те, щоб у кожному місті, навіть окупованому, працювало українське радіо- та телемовлення. фейк

«Індустріалка» також писала, що шахраї розсилають фейковий чат-бот Є-підтримки, посилаючись на Центр протидії дезінформації при РНБО України. Який саме — читайте тут. У Центрі протидії дезінформації закликають українців бути обережними та довіряти лише перевіреним джерелам.

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області після тривалої перерви відбулася акція патріотів.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей