Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події, Фоторепортаж
Російський льотчик приїхав до родичів у Запоріжжя для шпигунства - фото
Поделиться

У Запоріжжі викрили російського льотчика, який міг займатись шпигунством

Українські силовики продовжують виявляти колаборантів та можливих учасників ворожих ДРГ. Працівники Територіального управління Державного бюро розслідувань Мелітополя виявили у Запоріжжі російського льотчика, який міг займатись шпигунством.

Його викрили під час спільної з міграційниками спецоперації щодо виявлення ворожих елементів з-поміж громадян російської федерації, які заїхали на територію України напередодні повномасштабного військового російського вторгнення.

У Запоріжжі викрили російського льотчика, який міг займатись шпигунством

За даними ДБР, російський військовий льотчик останніми роками регулярно навідував близьких родичів у Запоріжжі. Останній раз до України він приїхав 8 лютого 2022 року та залишився дотепер. Після початку російської агресії льотчик почав переховуватися, а його мати розповідала всім, що понад рік не бачила сина.

У Запоріжжі викрили російського льотчика, який міг займатись шпигунством

«Він представлявся пенсіонером цивільної авіації, хоча працівники ДБР здобули безперечні докази щодо його належності до російської армії, — повідомили у ДБР. — Також зібрані дані можуть свідчити про те, що росіянин заїхав до України як так звана «консерва» аби займатися диверсійно-розвідувальною діяльністю та корегувати вогонь військових рф по об’єктах стратегічного значення Збройних сил України та територіальної оборони, зливання даних щодо їх переміщення, розташування блок постів, дислокації батальйонів Збройних сил України та територіальної оборони».

Після завершення всіх юридичних процедур російського льотчика передадуть до Служби безпеки України.

У Запоріжжі викрили російського льотчика, який міг займатись шпигунством

Як повідомляла «Індустріалка», наші захисники нищать ворога на Запорізькому напрямку: офіційні дані станом на 6 травня. Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку виконують завдання з відсічі та стримування російської агресії.

Варто зазначити, що на тимчасово окупованій території Запорізької області продовжуються викрадення чоловіків. У всіх підконтрольних загарбникам містах та селах зникають місцеві мешканці.

Читайте наші новини на сайті  zprz. cityКомментарии читателей