Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Події
Російські військові завдали ракетного удару в район запорізького аеропорту
Поделиться

Окупанти випустили ракету в район аеропорту

Російські терористичні війська продовжують цинічно порушувати норми Міжнародного гуманітарного права та правила ведення війни.

Рашисти завдали туди ракетного удару в район аеропорту.  Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю на офіційній сторінці у Facebook.

Крім того, за добу окупанти здійснили обстріли по цивільній інфраструктурі та мирних домогосподарствах с. Плавні Василівського району та м. Гуляйполе Пологівського району.

Cили оборони Запорізького краю нагадали запоріжцям про те, що потрібно бути свідомими і  пам’ятати, що  фото-відео оборонних споруд, військових об’єктів, інформація про переміщення техніки заборонені для поширення.

-Не допомагайте ворожим та диверсійних силам орієнтуватися на наших рідних просторах, — сказано у повідомленні. — Шановні мешканці Запорізької області та м. Запоріжжя! Ми українці, ми на своїй землі, землі наших славних предків та землі наших дітей! Зберігаємо спокій! Готуємо місто Запоріжжя та область до оборони та знищення окупантів.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» повідомляла про те, що із Запоріжжя в евакуацію до Польщі 11 червня можна поїхати прямим поїздом.

Читайте також: У Запорізькій області ЗСУ зривають плани окупантів — Володимир Зеленський

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей