Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Фоторепортаж
Від Красноярського до Краснодарського: росіяни тупо їдуть на забій у Запорізьку область 
Поделиться

Пришельці швидко перетворюються на гарматне м’ясо

Хутір Лосєво Краснодарського краю в шоці: привезли в гробу Дмитрия Севостьянова. А хто йому доктор. Жив собі Діма, у дитинстві гуртки відвідував, секції. Потім ростовський інститут закінчив.

А як повалила божевільна орда на Україну, захотілось і йому нас повбивати. 

росіяни

Підписав 23-річний Дмитрий Севостьянов контракт і поїхав на війну. Воював недовго – 16 днів. У Запорізькій області його прикінчили. Вважайте, через два тижні повернувся на(у) рідну землю. Не встиг хутір Лосєво вирядити краянина на «спецоперацію», як уже й зустрічай, а потім знову проводжай – нарешті, востаннє.

Та ще менше воював з нацистами Руслан Габдулин з Красноярського краю. Уже на 11-й день його вояжу до запорізьких степів стало відомо про смерть окупанта — від осколків поблизу Михайлівки. 

Син офіцера Габдулин і сам закінчив військово-авіаційне училище. З армії, щоправда, звільнився всього лише старшим лейтенантом. 48 років, а мудрості так і не нажив. Рвонув добровольцем з Красноярського краю на Запоріжжя. Як бачимо, ненадовго.

Ще один доброволець – Алексей Филимонов з Челябінської області — так поривався в обійми смерті, що випхався в Україну навіть без контракту. Знайшовся у нього тут військовий обов’язок. Раніше такий обов’язок у нього вже був у Чечні.

росіяни

До нас цей рашист прибув гранатометником у званні старшого сержанта. Та українські гармати наказали йому засунути свої гранати подалі. Під артилерійським обстрілом біля села Степове на Запоріжжі Алексей Филимонов став трупом, який довелося везти до уральського міста Міаса. 

росіяни

У Росії ці вбивці й мародери – герої. Мало не кожного з тих, кого знищили українські захисники, посмертно нагороджують орденом Мужества

Єфрейтор інженерно-саперної роти Михаил Меньшенин, як і перший наш персонаж Дмитрий Севостьянов, родом з Краснодарського краю. І теж загинув у 23 роки. І теж у Запорізькій області.

Після закінчення аграрно-технологічного технікуму в місті Армавір потенційний механік був призваний до армії і там підписав контракт. А далі – звичайне божевілля: Україна, погибель у Запорізькій області, впізнання тіла, похорон. Цього разу – у Мостовькому районі Краснодарського краю.

Географія регіонів Росії,

куди із Запорізької області

відвезли труни з рашистами.

Підтверджена інформація

Алтайський край

Іркутськ

Дагестан

Північна Осетія

Оренбурзька область

Калінінградська область

Тверська область

Курська область

Свердловська область

Астрахань

Краснодарський край

Красноярський край

Челябінська область

Автор: Михайло Семеренко

Читайте також: Приймай, Росіє, поповнення: куди везуть «двухсотих» із Запорізької області 

Читайте наші новини на сайті zprz. city

 


Комментарии читателей