Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя
Росіяни запускають електричку з окупованого Мелітополя до Криму: квитки продають за радянською схемою
Поделиться

Щоб потрапити на цю електричку, мешканцям треба пройти майже квест

Загарбники вирішили запустити електричку з тимчасово окупованого Мелітополя до кримського півострова. Окупанти анонсували запуск електропоїзда Мелітополь – Джанкой з 1 липня. Однак, як повідомляється в телеграм-каналі Енергодарської міськради, щоб потрапити на цю електричку, мешканцям треба пройти майже квест, причому радянської схеми.

Адже для того, аби придбати квиток на «кримську» електричку, спочатку треба записатися в чергу на касі на певний день. Для запису у мешканців вимагають документи. Наступний етап — у назначений день прийти безпосередньо за квитком.

«Черги як у совку – це так по-руськомирськи. Бо чого ж іще чекати від зомбі, які епоху дефіциту, глобальної нестачі всього, репресій і придушення будь-яких проявів іншої думки щиро вважають своїм «щаслівим прошлим». А український Мелітополь з українським Кримом незабаром з’єднається цивілізовано та законно. Тоді як всі загарбники відправляться назад у глибини «рускава міра», — наголосили в Енергодарській міськраді.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що російські військові продовжують перекидати сили до окупованого Мелітополя. В Мелітополі окупанти частково відновили залізничні колії для доставки боєприпасів і техніки.

Також стало відомо, що самопроголошена очільниця Мелітополя потрапила під персональні санкції США.

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей