Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Росіяни пригнали до острова Зміїний захоплений у Бердянську катер - готують провокації
Поделиться

Окупанти готують провокацію біля острова Зміїний з використанням захопленого у Бердянську українського катера

Українські захисники виявили поблизу острова Зміїний катер Військово-морських сил Збройних сил України, раніше захоплений російськими військовими в Бердянську. Про це повідомляє оперативне командування «Південь».

Цілком імовірно, що ворог використає цей катер під українським прапором з метою здійснення провокацій із обстрілом іноземних цивільних суден або прибережних районів як України, так і інших держав чорноморського регіону.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Запорізькій області збільшується кількість російської техніки та військових. Про це повідомили на сайті Запорізької обласної військової адміністрації.

Зокрема, мешканці міста Приморськ розповідають, що вчора в бік Бердянська пройшла колона російських військових. А до смт Кам’янка Пологівського району заїхало багато російської техніки та військових із Маріуполя.

Також ми писали, що російське керівництво хоче відновити так звану «Таврійську губернію», яка деякий час існувала в колишній Російській імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини, частини Донецької області і Запоріжжя. Центром цієї губернії хочуть зробити Сімферополь.

Читайте також: Яка ситуація у містах та селах Запорізької області, що знаходяться на лінії розмежування

Читайте наші новини на сайті zprz.city.

 

 


Комментарии читателей