Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Росіяни пошкодили цивільну інфраструктуру кількох громад Запорізької області
Поделиться

Росіяни здійснили артилерійський обстріл Оріхова та Гуляйполя

Внаслідок збройної агресії російські зловмисники пошкодили цивільну інфраструктуру одразу у кількох громадах Пологівського району. Інформації щодо травмованих осіб не надходило. Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

17 травня окупанти здійснили артилерійський обстріл Оріхова та Гуляйполя. Також ворожі снаряди влучили в об’єкти інфраструктури в селищі Преображенка Пологівського району. Російські загарбники розтрощили сільський магазин, внаслідок чого відбулося загоряння торговельної будівлі.

Внаслідок обстрілу міста Гуляйполе пошкоджено близько десятка будинків місцевих мешканців. У домівках зруйновані дахи, двері та вікна, розбиті двори та прибудинкові споруди.

За даним фактом поліцейські зібрали необхідні доказові матеріали збройного злочину та передали до УСБУ в Запорізькій області для розв’язання питання про відкриття кримінального провадження.

Зазначимо, що сьогодні російські війська поки контролюють найбільші населенні пункти, серед яких Мелітополь, Бердянськ, Приморськ, Василівку, Пологи та інші міста і села.

«Індустріалка» повідомляла, яка ситуація у громаді Запорізької області, що розташована біля лінії фронту.

Читайте також: Через бомбардування росіянами «Азовсталі» може повністю вимерти Азовське море

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей