Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події
Росіяни обстріляли місто у Запорізькій області й звинуватили у цьому ЗСУ
Поделиться

Росіяни обстріляли Василівку й звинуватили у цьому ЗСУ

Російські терористи за допомогою брехливих раша-змі проводять чергову провокацію. Вони поширюють черговий фейк для показу громадянам росії з метою приховати свої терористичні дії. Так, орки обстріляли Василівку, та як завжди, звинуватили в цьому ЗС України. Такі брехливі провокації росіяни проводять завжди, коли здійснюють терористичні обстріли міст та селищ.

Внаслідок обстрілів у місті постраждала багатоповерхівка, газова комунікація та школа. Інформація про потерпілих відсутня. Про це повідомляють Сили оборони Запорізького краю.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Василівці кількість військових рф вже перевищує кількість місцевих жителів. При цьому окупанти продовжують грабувати мирне населення, забираючи з хат все, що їм до смаку.

В цілому ж, на Запорізькому напрямку фіксується зниження інтенсивності ведення бойових дій. Ворог здійснює перегрупування для посилення окремих напрямків.

Воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні продовжили на 90 днів – до 23 серпня. Збройні сили України готуються до контрнаступальних дій.

Читайте також: Внаслідок обстрілу села Запорізької області загинула жінка

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей