Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Росіяни готують інтеграцію окупованих територій Запорізької області до складу рф
Поделиться

В акваторіях Чорного та Азовського морів окупанти надають вогневу підтримку на приморському напрямку

На Запорізькому напрямку ворог утримує займані позиції та обстрілює підрозділи наших військ по всій лінії зіткнення, у тому числі із застосуванням артилерії великої потужності та реактивних систем залпового вогню. Про це повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.

За його словами, російські військові кораблі продовжують ізолювати район ведення бойових дій в акваторіях Чорного та Азовського морів, ведуть розвідку та надають вогневу підтримку на приморському напрямку.

На о. Зміїний ворог намагається наростити військову присутність для блокування морських комунікацій України. Також противник посилює систему протиповітряної оборони на західному узбережжі Кримського півострова. Зокрема, в районі Чорноморського (мис Тарханкут) розгорнуто зенітну ракетну батарею ЗРК С-300В (три ПУ).

Російські війська продовжують цілеспрямовано знищувати цивільну інфраструктуру України. Зокрема, як повідомляла «Індустріалка», російські загарбники здійснюють ракетні, авіаційні удари та артобстріли житлових районів й об’єктів інфраструктури у Запорізькій області та інших регіонах.

Крім того, Олександр Мотузяник повідомив, що окупаційні військово-цивільні адміністрації готують інтеграцію окупованих територій до складу рф. Росіяни змінюють адміністративно-територіальний поділ, адаптують правоохоронну, банківську та прикордонну системи до російського законодавства, а також готують нормативно-правову базу для видачі паспортів рф.

«Індустріалка» повідомляла, що наші воїни не поступаються ані сантиметром своєї землі. Наші захисники закріплюються на нових рубежах та крок за кроком тіснять загарбників у південному напрямку.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей