Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Росія примусово паспортизує мешканців окупованої частини Запорізької області
Поделиться

Раніше примусова паспортизація розповсюджувалась на мешканців окупованих територій Луганської та Донецької областей

Російські окупанти видаватимуть за спрощеною процедурою російські паспорти мешканцям окупованої частини Запорізької та Херсонської областей України. Відповідний указ підписав президент країни-агресора володимир путін.

Відповідний документ опубліковано на офіційному порталі правої інформації росії. Раніше документ передбачав паспортизацію мешканців окупованих територій Луганської та Донецької областей України. Фактично цей указ означає примусову паспортизацію росіянами жителів окупованих територій України.

Раніше документ передбачав паспортизацію мешканців окупованих територій Луганської та Донецької областей

Нагадаємо, що російське керівництво хоче відновити так звану «Таврійську губернію», яка деякий час існувала в колишній Російській імперії. Це територія Криму, Херсонщини, частково Миколаївщини, частини Донецької області і Запоріжжя. Центром цієї губернії хочуть зробити Сімферополь.

Як повідомляла «Індустріалка», на окупованих частинах Запорізької та Херсонської областей росіяни створили 19 «комендатур». Також на окупованих територіях Запорізької області росіяни намагаються запровадити «рублеву зону».

Виїхати з окупованих територій теж проблематично: на трасі у Запорізькій області біля блокпосту у Василівці окупанти заблокували проїзд бетонними плитами.

Читайте також: Яка ситуація у містах та селах Запорізької області, що знаходяться на лінії розмежування

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей