Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Росія повідомила, що її морпіх загинув у Запоріжжі
Поделиться

У російської влади проблеми з географією

Мер Іркутська передав сім’ї загиблого в Україні рашиста Сергея Золотухина орден Мужества. Сама по собі новина банальна – загиблих агресорів уже понад 35 тисяч. І чи не кожного з них Путін посмертно нагороджує такою бляхою.

Але цікавий нюанс. Тамтешні ЗМІ з посиланням на адміністрацію Іркутська повідомили, що цей Золотухин загинув 12 квітня в Запоріжжі. Як він міг угробитись у Запоріжжі, якщо місто й 12 квітня, і 3 липня було і є українським, одним рашистським чинушам відомо. Або брешуть відверто й оком не моргнуть, або орієнтуються на місцевості, як їхнє «високоточне» озброєння.

золотухин

Морський піхотинець Сергей Золотухин загинув 12 квітня, поховали 29 квітня, але про смерть повідомили тільки днями

Цю брехню змушені сприймати і рідні покійного морпіха – мати, дідусь, менший брат. Як і слухати сантименти мера Іркутська, який передав їм орден: «Ми будемо її [пам’ять] чуйно берегти всім містом». 

Замахаєтесь берегти, бо кількість загиблих в Україні військових з Іркутської області вже в травні перевищила втрати регіону в Афганістані. У березні в Енергодарі віддав чорту душу командир танкової роти іркутянин Николай Шумицкий. «Захищав від неонацистів Запорізьку АЕС», — блюзнірськи написав тоді у співчутті все той же мер Іркутська.

 загинув Шумицкий

Старший лейтенант Шумицкий (на фото) з відзнакою закінчив танкове училище. А його побратим по запорізькому нещастю Золотухин у 2020 році відучився в авіаційному технікумі в Іркутську. За спеціальністю не попрацював — зразу ж призвали до армії. Служив у Калінінграді, там і підписав конракт. Знайшли, до речі, свою погибель  у Запорізькій області і ще морпіх з Калінінграда, і ще уродженець Калінінградської області.  А перелік усіх російських регіонів, куди із Запорізької області відправили цинкові гроби, ми публікували тут

Далі буде.

Автор: Михайло Семеренко

Читайте також: Українські військові знищили ворожий склад боєприпасів у Запорізькій області — відео

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей