Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Росія готує теракт на Чорнобильській АЕС
Поделиться

Путін готує теракт на ЧАЕС

За наявною інформацією Володимир Путін віддав наказ щодо підготовки теракту на Чорнобильській атомній станції. На контрольованій російськими військами ЧАЕС планується створення техногенної катастрофи, відповідальність за яку окупанти спробують перекласти на Україну. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Наразі ЧАЕС повністю відключено від систем моніторингу Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ). Станцію знеструмлено. Ресурс наявних дизель-генераторів розрахований на 48 годин підтримки роботи систем безпеки.

Окупанти відмовились надати доступ до станції українським ремонтникам.

Разом з тим, протягом останніх днів путінські війська завдали ударів по Запорізькій АЕС та Харківському фізико-технічному інституту (там знаходиться експериментальний ядерний реактор).

Задля імітації причетності українських військових до аварії на ЧАЕС окупанти намагаються створити фейкові «докази» на підтвердження своєї версії. Зокрема, в районі аеропорту Антонов у Гостомелі помічено російські автомобільні рефрижератори, які збирають тіла загиблих українських захисників. Існує імовірність, що їх видаватимуть за вбитих диверсантів в зоні ЧАЕС.

Наразі і Україні, і світ, і сама Росія розуміють, що заяви про причетність України до створення ядерної небезпеки – лише постановка за бездарним сценарієм.

Незважаючи на це, подібні дії Путіна матимуть катастрофічні наслідки для всього світу. Схоже, саме на це і розраховує російський диктатор, вимагаючи неприйнятних поступок», — говориться у повідомленні.

Зазначимо, що в Енергодарі на захоплену російськими окупантами Запорізьку АЕС в Енергодарі неможливо доставити запасні частини, обладнання та спеціалізований персонал для проведення планових ремонтних робіт. Технічне обслуговування 1-го енергоблока скорочено до мінімально допустимого рівня.

Також, як повідомляла «Індустріалка», російські окупанти, які захопили ЗАЄС в Енергодарі, замінували поряд з нею узбережжя Каховського водосховища.

Мешканців Енергодара закликали бути уважними, оскільки російські окупанти пересуваються містом не лише на військовій техніці, а й на цивільній.

Яка ситуація в Запорізькій області щодо російського вторгнення склалася на 11 березня, читайте тут.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

 


Комментарии читателей