Індустріалка - новини Запоріжжя

Видео, Запоріжжя, Культура
Епатажні панк-рокери виступлять у Запоріжжі з концертом на підтримку ЗСУ
Поделиться

У Запоріжжі відбудеться концерт благодійного панк-ленд-ліз тур гурту «Розум зник» під назвою «Мочи зарАз-головою в унітаз!»

До Запоріжжя завітає Всеукраїнський благодійний панк-ленд-ліз тур гурту «Розум зник» під назвою «Мочи зарАз-головою в унітаз!». Тур розпочнеться 24 червня в Дніпрі. А в Запоріжжі концерт відбудеться 25 червня. Як повідомляється на сайті гурту, всі кошти, за вирахуванням організаційних витрат, будуть спрямовані на нагальні потреби ЗСУ.

«Розум Зник (ex «Царство Шута»)» — український хорор-панк-рок-гурт з Полтави, що виник у 2015 році. Планувався, як проєкт пам’яті лідера гурту «Король и Шут» Михайла Горшеньова. З 2018 року почав працювати в авторському напрямку, писати веселі та водночас моторошні хорор — панк — рок-історії.

Розум зник

Епатажність та драйвові емоції — це саме те, що відбувається на живих концертах гурту. Він також додає до своїх виступів невеликі перформанси: шоу-вистави в тематику пісні. Вважається одним з найяскравіших представників українського хорор-панк-року.

Розум зник

Репертуар гурту переважно складається з пісень українською мовою. «Розум зник» являється постійним учасником багатьох рок та байк-фестивалів. 

-Але давайте не забувати, що концерт – всього лише привід, — повідомляють організатори. — Насправді головна наша ціль – зібрати якомога більше фінансів для допомоги ЗСУ і тим самим трохи наблизити нашу спільну перемогу.

Входом на будь-який концерт туру вважатиметься добровільний донат на суму від 100грн/люд.

Розум зник

«Індустріалка» писала, що 24 червня у Запоріжжі відбудеться ювілейний благодійний мистецький захід «Арт-підтримка» — вхід безкоштовний.

Читайте також: Відомий співак із Запоріжжя виступить у Європі з благодійними концертами.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей