Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Робітник запорізького заводу розповів, як за 20 років праці не втратив інтерес до металургії — фото
Поделиться

За 20 років праці металург досяг кар’єрних висот

У 2014 році до Дня металурга і гірника компанія «Метінвест» заснувала нагороду «Золота зірка Метінвесту». Щорічно її вручають найкращим працівникам, які досягли значних успіхів у професії, покращили виробництво або створили власний інноваційний проєкт.

Заступник начальника доменного цеху з виробництва ПАТ «Запоріжсталь» Віталій Бровко отримав нагороду у 2015 році. На доменній печі №2 під його керівництвом виробили 1 тис. 143,2 тонн чавуну. Таким чином робітникам вдалося перевиконати план виробництва на 38,5 тис. тонн чавуну. А за 5 місяців 2015 року під керівництвом Віталія Бровка графік випуску чавуну був виконаний на 97,8%. При цьому, за планом мало бути 95% випуску. Така плідна праця забезпечила підвищення середньодобового виробництва чавуну.

праці

Крім цього, Віталій Бровко брав активну участь у ремонті теплообмінника «газ-повітря». Це дозволило швидко включити його в роботу.

Як розповів металург, день вручення «Золотої зірки Метінвесту» він запам’ятав на все життя.

— Я пам’ятаю той день, наче це було вчора. Найбільше тоді мені сподобалося, що у всіх людей в залі був однаковий емоційний настрой. Ми були радісні, піднесені. А з хлопцями з інших підприємств ми навіть встигли порозмовляти про роботу. Обговорювали наші ідеї та те, як прийшли до такого успіху. А нагороду я отримав із рук генерального директора групи «Метінвест» Юрія Риженкова. Це надзвичайно висока похвала, — поділився враженнями Віталій Бровко.

праці

Коли металург отримав нагороду, вона стала для нього стимулом бути найкращим серед колег, бути для них прикладом.

— Коли я тільки отримав нагороду, то був під пильним оком колег. І це стимулювало мене стати для них взірцем. Я намагався бути найкращим і у виробництві, і в охороні праці, і навіть в особистих питаннях колективу. Не хотів вдарити в бруд лицем, — розповів металург.

праці

На комбінаті «Запоріжсталь» Віталій Бровко працює вже 21 рік — з 1999 року. Спочатку працював горновим, потім — газівником. На момент отримання «Золотої зірки Метінвесту» Віталій Бровко вже працював майстром доменної печі. А через рік після нагородження за свої заслуги отримав підвищення. Його назначили заступником начальника доменного цеху з виробництва.

За словами самого металурга, головний секрет його успіху — це інтерес до справи, яку робиш.

— Можливо, це звучить дуже просто, але я вважаю, що досягти успіху можна лише тоді, коли ти правильно виконуєш свої робочі обов’язки. Також дуже важливим для кожного працівника є інтерес до роботи. Це та іскорка, яка дає стимул, жагу до вдосконалення, хороші ідеї та вдалий результат на виході. Ну а приємним бонусом до цього стають грамоти, нагороди та подяки від керівництва, — розповів Віталій Бровко.

праці

Для молодих колег металург дав пораду, як не втратити ту саму іскорку через 20 років праці. За його словами, кожного дня потрібно вміти знайти в своїй роботі щось нове.

— Спочатку може здатися, що доменне виробництво — це буденність та монотонність, адже йому вже більше сотні років. Для того, аби хотілося знову і знову прийти на роботу, треба вміти знаходити в ній щось нове. І кожного разу цікавість до процесу пошуку нових знань, можливостей чи вміння зростає. За цим і час летить дуже швидко. Так і не помічаєш, як пройшло 20 років, — підкреслив Віталій Бровко.

Читайте також: Молодий працівник “Запоріжсталі” розповів, чому вирішив продовжити металургійну династію — фото

Фото автора


Комментарии читателей