Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Президент пропонує продовжити строк дії воєнного стану в Україні на 90 діб
Поделиться

Відповідний законопроєкт має підтримати український парламент

В Україні пропонують продовжити строк дії воєнного стану. Відповідний проєкт закону до парламенту подав Президент України Володимир Зеленський.

Проєкт закону про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» №7389 зареєстровано у парламенті 18 травня. Наразі законопроєкт направлено на розгляд до Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У пояснювальній записці до законопроєкту йдеться, що у зв’язку із триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України строк дії воєнного стану в Україні продовжується з 05 години 30 хвилин 25 травня 2022 року строком на 90 діб.

«Реалізація проєкт Закону «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» сприятиме вжиттю адекватних заходів, спрямованих на відбиття збройної агресії Російської Федерації проти України», — йдеться у пояснювальній записці.

Відповідний законопроєкт має підтримати український парламент та затвердити указ Президента про продовження строку дії воєнного стану в Україні.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.

Відповідний законопроєкт має підтримати український парламент


Комментарии читателей