Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Працівників запорізьких металургійних підприємств відзначили напередодні свята - фото
Поделиться

Співробітникам ПАТ «Запоріжсталь» та ПрАТ «Запоріжкокс» вручили грамоти та нагороди

Напередодні професійного свята металургів та коксохіміків привітали представники влади та керівники підприємств. Нагадаємо, що День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості відзначається в Україні у третю неділю липня.

Сьогодні на водній станції ПрАТ «Запоріжкокс» відбулося урочисте зібрання представників колективів ПАТ «Запоріжсталь» та ПрАТ «Запоріжкокс».

Олександр Мироненко

Як зазначив під час привітання генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Олександр Мироненко, показники підприємства наразі достойні і металургам є, що святкувати.

— Я хочу кожному з вас подякувати за гідну працю та побажати найголовнішого — міцного здоров’я. Пишайтеся своєю професією, бо ви чесно працюєте і допомагаєте іншим, — підкреслив Олександр Мироненко. — Нещодавно я дивився соціальну рекламу, де люди аплодують представникам різних професій — медикам, пожежникам, кур’єрам та іншим. Мені здається, що у цьому переліку не вистачає металургів, гірників та коксохіміків. Це ті люди, які зараз, у важкі часи для країни, підставили плече тим самим медикам, співробітникам ДСНС та іншим. І ми продовжуємо допомагати. Ще раз — щиро вітаю кожного з вас!

Олександр Мироненко вручив співробітникам комбінату грамоти «Метінвест Холдингу», а також відзнаки «За доблесну працю у ПАТ «Запоріжсталь» ІІ ступеня та «За доблесну працю у ПАТ «Запоріжсталь » ІІІ ступеня. Сертифікат на цінний подарунок Олександр Мироненко передав голові ради ветеранів комбінату «Запоріжсталь» Миколі Силіну.

Олександр Третьяков також вручив грамоти співробітникам

Генеральний директор ПрАТ «Запоріжкокс» Олександр Третьяков також вручив грамоти співробітникам.

— Я вітаю всіх вас з Днем металурга, коксохіміка та гірника. У нас непроста професія, і зараз, щоб працювати у промисловості, необхідно мати багато знань та розвиватися, бо процес постійно ускладнюється, — сказав Олександр Третьяков. — А також необхідно бути сильним духом, бо у нас дійсно важка професія. Я бажаю вам міцного здоров’я та щастя вам та вашим родинам. Від усього серця дякую вам за вашу щоденну працю.

Привітати металургів зі святом також приїхали представники обласної та міської влади — голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, перший заступник міського голови Сергій Мішок та заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віталій Тишечко.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак вручив грамоти від облради. А керівнику відділу ПАТ «Запоріжсталь», депутату Запорізької облраді Ярославу Крилю за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у соціально — економічний розвиток Запорізької області вручив орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» 3 ступеня.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак вручив грамоти від облради

— Наша область — це в першу чергу область людей праці. Свято працівника металургійного комплексу — це важливе свято для всього міста Запоріжжя, бо кожна третя сім’я пов’язана з комбінатом «Запоріжсталь». Я розумію, що сьогодні комбінат працює у конкурентних умовах і дуже важливо зібрати всі сили у кулак та бути готовими до цієї конкуренції, — підкреслив Григорій Самардак. — Я бажаю вам сьогодні стабільності, бо ми живемо у важких умовах. Зі святом вас!

З вітальним словом також звернувся перший заступник міського голови Сергій Мішок:

— Я вважаю, що свято Дня металургів можна вважати другим святом після Дня міста, бо майже кожна родина пов’язана з металургійними підприємствами. Буди металургом — це щодня виконувати свою роботу чесно та якісно. Я щиро всіх вітаю. Бажаю кожному металургу зберігати силу духа та добро у душі.

Привітав трудовий колектив і голова профспілкового комітету «Запоріжсталі» Леонід Анісімов. Працівників нагородили знаками відзнаки за активну роботу у профспілці.

Ми живемо у місті металургів та маємо цим пишатися! Я вас вітаю — будьте здорові та щасливі, — зазначив Леонід Анісімов. — Впевнений, що у неділю тисячі сімей будуть святкувати цей день.

Як говорять самі працівники, День металургів для них — це як другий день народження.

Старший агломератчик агломераційного цеху Олег Бабосєв та агломератчик Сергій Гайдук розповіли, що вони пишаються тим, що сьогодні їх відзначили.

Старший агломератчик агломераційного цеху Олег Бабосєв та агломератчик Сергій Гайдук

— Я працюю на заводі 18 років, тому для мене — це рідний дім. Приймаю участь у всіх активних заходах. Колектив у нас — просто бомба, разом ми можемо досягати високих показників, — зазначив Олег.

— Я впевнений, що зробив правильний вибір професії та зараз пишаюся тим, що працюю на «Запоріжсталі», — поділився Сергій.

Машиніст насосних установок цеху водопостачання Ольга Болєла розповіла, що у неї вся родина пов’язана з комбінатом.

Машиніст насосних установок цеху водопостачання Ольга Болєла

Я працюю на підприємстві вже сім років. У нас тут справжня династія працівників — мій батько нещодавно вийшов на пенсію, тут працює ще мій брат, — говорить Ольга. — Найбільше мені подобається у моїй роботі — стабільність. Зараз дуже важкий час через пандемію коронавірусу, багато підприємств пішли на значне скорочення працівників і навіть позакривалися. А ми продовжували працювати, заробітна платня виплачувалася. День металурга для мене тепер особливе, рідне свято. Коли я вперше потрапила на підприємство і відчула всю його потужність, то мене це вразило. Я пишаюся тим, що зараз я частина великої металургійної родини, — розповіла Ольга Болєла.

Читайте також: Запорізьких ветеранів-металургів привітали зі святом

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей