Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Фоторепортаж
Працівники запорізького підприємства організували своє робоче місце за японською системою
Поделиться

На комбінаті «Запоріжсталь» працівників нагородили за раціональну організацію свого робочого місця

На підприємстві визначили та нагородили переможців мотиваційного конкурсу по системі 5С. Це система мотивації, яка допомагає правильно організувати робоче місце. Всі цехи комбінату змагаються в тому, хто краще організує робочий простір. Раз на квартал на «Запоріжсталі» підводять підсумки і визначають лідерів змагань. Кращі учасники отримують дипломи та грошові сертифікати. Ці гроші можна витратити на поліпшення побутових умов працівників на їх робочому місці.

раціональна організація робочого місця

У другому кварталі 2021 року переможцем став цех холодної прокатки. Його співробітники отримали грамоту та сертифікат на 60 тис. грн.

Як розповів майстер ділянки з ремонту, монтажу валків та підшипників прокату та дресирувальних станів Євген Бараннік, це вже не перша перемога у конкурсі на кращу організацію робочого місця.

Євген Бараннік

— Я третій рік працюю майстром цієї ділянки. Коли прийшов, одразу ж вирішив організувати тут все за системою 5С. Ми з колегами все вичистили, пофарбували, складували, зробили розмітку, яка позначає перепади по висоті, місця для обладнання. Все це підтримуємо в естетичному вигляді, — поділився Євген Бараннік. — Ми в перший же рік стали переможцями в конкурсі на кращу організацію робочого місця. Але головне — те, що це дійсно зручно. Чисто, красиво, все по порядку розкладено. Більше не потрібно шукати інструмент — він чітко знаходиться на своєму місці. Також система 5С робить ділянку більш безпечною. Наприклад, розмітка, яка вказує на перепади по висоті, допомагає уникнути травм.

5С

Слюсар-ремонтник цеху холодної прокатки №1 Олександр Сидоренко каже, що працювати стало дійсно легше.

— Ми організували роботу по системі 5С: привели в порядок інструменти, організували своє робоче місце за правилами, зробили стенд, на якому знаходяться ключі, вимірювальні інструменти і всі необхідні речі, які потрібні для роботи. Людина коли приходить на своє робоче місце, не витрачає час на пошуки потрібного інструменту, все у неї перед очима — підписано і промарковано, — розповів Олександр Сидоренко.

Олександр Сидоренко

Нагадуємо, що на «Запоріжсталі» діє багато мотиваційних програм, зокрема для молоді. Одна з них розрахована для працівників, для яких комбінат «Запоріжсталь» став першим місцем роботи. Якщо вони відпрацювали безперервно повних 12 місяців, можуть взяти участь у стимулюючий програмі. А саме — за активну участь у житті комбінату, доцільні робочі пропозиції та відповідальність здійснюється виплата одноразової грошової премії.

5С

У 2021 році Групі Метінвест, до складу якої входить комбінат «Запоріжсталь», виповнюється 15 років. Завдяки співробітникам, які відповідально підходять до своїх обов’язків, розвиваються і підприємства Групи, і економіка міст їхньої присутності.

5С

Читайте також: Співробітників запорізького заводу відзначили за реалізацію важливих проєктів


Комментарии читателей