Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Працівники запорізького підприємства комфортно розпочинають і завершують робочий день — фото
Поделиться

За 2021 рік “Запоріжсталь” спрямував на реалізацію програми «Робочий побут» понад 44 млн грн

На металургійному комбінаті “Запоріжсталь” особливу увагу приділяють створенню комфортних умов своїх працівників. Для цього вже 10 років на підприємстві діє програма “Робочий побут”, в рамках якої відповідно до сучасних вимог оновлюються санітарно-побутові приміщення. За цей час на ремонти в підрозділах комбінату було спрямовано близько 200 млн грн.

— Програма “Робочий побут” існує з 2012 року: протягом десяти років ми розробляємо проєкти модернізації побутових приміщень, прагнемо зробити їх більш функціональними, комфортними для співробітників. У 2021 році ми зробили прорив у реалізації програми — нам вдалося відремонтувати близько 3,5 тис. кв. м побутових приміщень. Це на 1,5 тис. кв. м більше, аніж ми планували спочатку. Та головне тут все ж таки не квадратні метри, а робітники, робочий побут яких став краще: близько 1,5 тис. працівників комбінату отримали сучасні, комфортні побутові приміщення, — зазначив начальник управління соціальної сфери ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Самарський.

За 2021 рік “Запоріжсталь” спрямував на реалізацію програми «Робочий побут» понад 44 млн грн

Лише за 2021 рік “Запоріжсталь” спрямував на реалізацію програми «Робочий побут» понад 44 млн грн. За ці кошти було втілено масштабні проєкти з капітального ремонту санітарно-побутових приміщень різних підрозділів: АБК обжимного цеху, агломераційного цеху (3 поверхи), АБК керування автомобільним транспортом (2 поверхи). Наразі завершується великий ремонт санітарно-побутового приміщення УЗТ, де виконано 90% робіт.

Один з відремонтованих у 2021 році об’єктів — санітарно-побутове приміщення агломераційного цеху. Саме тут розпочинається й тут же закінчується робочий день запорізького металурга. У приміщенні змінився не лише інтер’єр, а й усі комунікації. Сучасна система вентиляції в холодний період року створює комфортний мікроклімат. Зручні шафи для перевдягання, душові кімнати з новою сантехнікою, кімната для сушки одягу, побутова техніка — все зроблено для зручності працівників.

— Тут було проведено капітальний ремонт — повна реконструкція приміщення. Ремонт проводився згідно з вимогами сучасних норм та СТП, який діє на підприємствах Групи Метінвест, — зазначив Сергій Самарський. — Новими побутовими приміщеннями на трьох поверхах вже користуються працівники аглоцеху, стажери та відряджені до цеху фахівці. Розраховані побутові приміщення для 450 працівників.

За 2021 рік “Запоріжсталь” спрямував на реалізацію програми «Робочий побут» понад 44 млн грн

Інженер з експлуатації будівель та споруд агломераційного цеху Роман Орел поділився своїми враженнями від оновленого санітарно-побутового приміщення аглоцеху:

— Будь-якій людині потрібні хороші умови побуту не лише для життя, а й для роботи. І якщо вдома ми самі відповідаємо за їх покращення, то тут, на підприємстві, комфортні умови для нас створює комбінат. Ми всі бачимо, як системно ремонтуються душові, кімнати для зібрань та кімнати для пройму їжі. Будівлі отримують сучасний ремонт – а ми гарний настрій, адже набагато приємніше збиратися на зміну та додому у новому та зручному приміщенні. Дякуємо за турботу! — сказав Роман Орел.

За 2021 рік “Запоріжсталь” спрямував на реалізацію програми «Робочий побут» понад 44 млн грн

Нагадаємо, Група Метінвест приділяє особливу увагу створенню комфортних умов для своїх працівників. На комбінаті «Запоріжсталь» з 2012 року реалізується програма «Робочий побут». У рамках цієї програми виконується комплексний ремонт побутових приміщень. За цей час на ремонти в підрозділах комбінату було спрямовано близько 200 млн грн.

Читайте также: На запорізькому підприємстві відкрили зручні роздягальні з обладнанням, яке знезаражує повітря — фотоКомментарии читателей