Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Фоторепортаж
Працівники запорізьких підприємств Метінвесту отримали високі нагороди на робочих місцях - фото
Поделиться

До Дня металурга працівники запорізьких підприємств отримали «Золоті зірки»

Напередодні Дня металурга і гірника працівники запорізьких підприємств Групи Метінвест традиційно приймали вітання та заслужені нагороди. Сьогодні на запорізьких підприємствах «Золоті зірки» найкращим працівникам вручав генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков.

До Дня металурга працівники запорізьких підприємств отримали «Золоті зірки»

Вже сім років найкращих працівників Метінвесту відзначають найвищою нагородою – «Золотою зіркою». З 2014 року її отримали 23  робітники запорізьких підприємств Метінвесту.

У цьому році вищою нагородою та грошовою премією були відзначені головний ревізор з безпеки руху Управління залізничного транспорту  ПАТ «Запоріжсталь» Юрій Сидоренко, начальник відділу технічного управління ПрАТ «Запоріжкокс» Роман Бєгма, начальник дільниці з ремонту вантажно-підйомного і транспортного обладнання цеху ремонту металургійного обладнання № 1 Дирекції по ремонту та сервісу Григорій Решітко, токар-розточувальник механічного цеху Запорізького ливарно-механічного заводу Юрій Гвоздик.

Приймати нагороди від генерального директора Метінвесту Юрія Риженкова для робітників було надзвичайно почесно та хвилююче. За кожною нагородою стоїть сумлінна праця та бажання досягати кращих результатів.

Юрій Риженков щиро подякував нагородженим за працю та досягнення, завдяки яким підприємства, на яких вони працюють,  досягають високих результатів у виробництві. А також генеральний директор Метінвесту привітав усіх з Днем металурга та гірника, який будемо святкувати на вихідних.

— Для нас дуже важливі люди, яких ми нагороджували сьогодні — це наші герої, — зазначив Юрій Риженков. — Важливо обирати найкращих серед номінантів на цю нагороду. Вони мають не тільки мати повагу у колективі, бути прикладом з охорони праці, вони також мають бути кращими з точки зору операційних покращень, розвитку підприємства, з точки зору виховання майбутніх фахівців. Всі ці фактори мають бути у цій одній людині, яка буде удостоєна нагороди. Для нашої компанії ці люди дуже цінні та важливі, як приклад для наслідування. Ми маємо цю традицію нагороджувати найкращих далеко не перший рік, і будемо її продовжувати.

 

Конкретно

Кого нагородили:

Юрій Сидоренко працює на підприємстві більшу частину свого життя — 22 роки, йому 41 рік. Сміливо можна назвати його головним «ілюстратором» Управління залізничного транспорту : на його рахунку велика кількість ілюстрованих докладних посібників з безпеки руху на залізничному транспорті.
Він є співавтором рішень, які дозволили підвищити охорону праці на залізничному транспорті та принесли перемогу в конкурсі Метінвесту в галузі охорони праці, здоров’я і навколишнього середовища на здобуття премії генерального директора Групи у 2019 році.

Зараз Юрій пише дисертацію, яка має практичне застосування і може лягти в основу майбутньої системи контролю безпеки на залізничному транспорті на промислових підприємствах.

— Дуже хвилююся перед отриманням нагороди. Вважаю, що це наша спільна заслуга з колективом. Дуже радий та пишаюся, — поділився Юрій Сидоренко.

Роман Бегма працює на ПрАТ «Запоріжкокс». Як експерт він проводить аудити технологічних процесів на всіх коксохімічних підприємствах групи Метінвест. Навчає колег як віртуозно контролювати і планувати тисячі параметрів виробництва за допомогою смартфона.
Любов до планування, аналітики та розкладання великого обсягу даних по поличках йому прищепила мама Ніна Андріївна, яка теж працювала на підприємстві.
Крім улюбленої професії, якій Роман присвятив 30 років свого життя, «Запоріжкокс» подарував йому і дружину Світлану, з якою він познайомився на заводі. А сьогодні він надзвичайно пишається своїми колегами і друзями з усіх підприємств — великою командою і другою сім’єю.

— Відчуваю гордість за професію, за досягнення. Мені подобається моя робота, а це — найголовніше, я вважаю, — сказав Роман Бєгма. — Дуже приємно, що мене оцінили.

Григорій Решітко на виробництві вже 35 років. З них 20 він трудиться на посаді начальника дільниці.
За його участю і під його керівництвом виконані десятки найскладніших ремонтів на МК «Запоріжсталь»: доменних печей, комплексу вдування пиловугільного палива і розливних машин доменного цеху, обладнання обжимного цеху.


На рахунку Григорія Решітко — більше 50 ідей, які допомогли підвищити якість ремонтів і заощадити для компанії значні кошти. Загальний економічний ефект від СПП, в розробці яких він брав участь, становить понад 10 млн грн., з яких тільки за 2020 рік — 2 млн грн.

— Такі привітання та ще напередодні Дня металурга — це надзвичайно приємно. Я вважаю, мені є чим пишатися, а найбільше я вдячний нашому колективу, — зазначив Григорій Решітко.

Юрій Гвоздік є висококласним досвідченим фахівцем — токарем розточувальником 6-го розряду. Саме йому було довірено спільне освоєння модернізованого горизонтально-розточувального обробного центру (4,1 вісь) з прогресивною системою ЧПУ Fanuc 0i (Японія).
Завдяки йому вдалося повністю освоїти і запустити в цілодобову експлуатацію нове обладнання. Він був ініціатором і засновником запуску і настройки в цеху процесу навчання і передачі знань новим молодим співробітникам. Завдяки йому досвід і знання професіоналів безперервно передаються молодим співробітникам, що дозволяє цеху злагоджено працювати і виконувати всі замовлення в термін. За період своєї роботи навчив більше 40 молодих співробітників.

— Я приємно вражений тим, що мене відзначили. Буду намагатися і надалі працювати по совісті. Роботу свою люблю і мені подобається навчати молодих фахівців. Вітаю всіх з Днем металурга та дякую за таке поздоровлення.

Як повідомляла «Индустриалка», в суботу у Запоріжжі будуть яскраво відзначати День металурга та гірника. Подробиці за посиланням.

Читайте також: У Запоріжжі обрали найкращі фото зі сталевим характеромКомментарии читателей