Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье, Украина
Поздравление Константина Брыля с Днем Победы, Днем памяти и примирения
Поделиться

Константин БрыльШановні запоріжці!

Традиційно 8-9 травня разом з усією Україною ми відзначаємо День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В ці дні ми вшановуємо пам’ять загиблих у війні. Це стосується не лише військових-визволителів та учасників національно-визвольного руху, а й усіх жертв нацизмута сталінізму.

Хочу підкреслити, що жертовність нашого народу у боротьбі за визволення Європи та подвиг українців мали визначну роль у Другій світовій війні. Наш внесок у здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом неоціненний.

Українці завжди прагнули миру та добросусідських відносин з іншими народами. Водночас ми завжди готові відстоювати незалежність та територіальну цілісність своєї держави.

Тож на сьогодні ми докладемо максимум зусиль задля подальшого зміцнення обороноздатності України, розвитку національних збройних сил та повернення окупованих агресором територій нашої країни. Під час Другої світової війни наші пращури здійснили неоціненний подвиг, і мине маємо права зганьбити їхню пам’ять.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль

 


Комментарии читателей