Индустриалка - новости Запорожья

Запорожье
Поздравление Константина Брыля с Днем Конституции Украины
Поделиться

Брыль КонстантинДорогі земляки!

28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України.

Вона була створена зважаючи на багатовікову історію українського державотворення. Адже за роки свого існування, навіть під гнітом та в притисненні, наш народ завжди прагнув самовизначення та відстоював власні права і свободи.

Ще в 1710 році Пилип Орлик уклав із козацькою старшиною і запорожцями «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького». Це був перший крок до, так би мовити, юридичного закріплення прав, свобод та обов’язків українців.

А майже триста років по тому, керуючись Актом проголошення незалежності України, який був схвалений всенародним голосуванням, депутати Верховної Ради України другого скликання прийняли Основний Закон України – нашу Конституцію. Цей документ виважений мудрістю століть та досвідом українського народу. Тож і нині наша Конституція вважається однією із найдемокра-тичніших у світі.

Її прийняття закріпило правові основи незалежної України. Тобто – суверенітет і територіальну цілісність, забезпечення прав і свобод людини та гідних умов нашого з вами життя. Цей крок сприяв тому, що Україна нарешті отримала свій беззаперечний авторитет на світовій арені.

Я щиро пишаюсь нашою країною. Кожним українцем, що розвиває нашу державу так, як може, так, як уміє. Вірю – Україна ставатиме тільки кращою та заможнішою. Тож зі святом вас, шановні співвітчизники! З Днем Конституції України!

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль


Комментарии читателей