Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Поїзди із Запоріжжя увійшли у перелік найпопулярніших в Україні
Поделиться

У число найпопулярніших увійшли поїзди із Запоріжжя

Укрзалізниця визначила поїзди, якими користувалося найбільше пасажирів з початку літа. У число найпопулярніших увійшли й потяги із Запоріжжя. Частіше за все люди їдуть з нашого міста до Львова та у зворотному напрямку.

Так, понад 29 тисяч пасажирів скористалися поїздом №86 Львів — Запоріжжя — Львів. Понад 28 тисяч — поїздом №120 Запоріжжя — Львів — Запоріжжя.

Також у ТОПі — потяги Ужгород — Харків, Дніпро — Трускавець та Київ — Ковель. Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

«Спостерігаємо активне повернення українських родин з евакуації до безпечних регіонів, включно зі столицею, а також пожвавлення бізнесових та туристичних поїздок. Загалом з початку літа Укрзалізниця перевезла 776 тисяч пасажирів», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що Укрзалізниця призначила нові поїзди із Запоріжжя. 

Це поїзд № 6533/6534 сполученням Запоріжжя-2 – Дніпро-Головний. Із Запоріжжя-2 він відправлятиметься о 05:57 та прибуватиме до станції Дніпро-Головний о 09:01. А також № 6548/6547 сполученням Дніпро-Головний – Запоріжжя-2. Зі станції Дніпро-Головний відправлятиметься о 09:46 і прибуватиме на Запоріжжя-2 о 12:48.

Нагадаємо, що через збільшений попит пасажирів на повернення в Україну Укрзалізниця призначила новий поїзд №32/31 сполученням Перемишль — Запоріжжя.

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей