Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Події, Фоторепортаж
Пораненого колаборанта вивезли на лікування у Мелітополь, його змінив зрадник з Донеччини - фото
Поделиться

Енергодарського колаборанта не врятувала навіть охорона

В тимчасово окупованому російськими військами Енергодарі Запорізької області через отримані внаслідок вибуху поранення колаборанта — самопроголошеного «народного мера» Андрій Шевчика вивезли на лікування в окупований Мелітополь. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов.

Він зазначив, що на період відсутності шевчика його функції в Енергодарі імовірно буде виконувати Кірпічов Руслан Хусяінович. Колаборантам в Енергодарі настільки не вистачає кадрів, що окупанти відряджають в наше місто своїх людей, раніше вже помічених на окупованих територіях Донецької області, зрадників України.

Енергодарського колаборанта не врятувала навіть охорона

За його словами, Руслан Кірпічов родом з окупованої росіянами Макіївки Донецької області, звідки і приїхав до Енергодара в кінці березня цього року. Окупанти одразу призначили його заступником шевчика «з усіх фінансових, економічних питань і податків».

«Але по факту приставили до нього наглядачем і одночасно консультантом з організації професійного рекету в Енергодарі. Кірпічов навчив новоспечених колаборантів як обкладати данню місцевих підприємців і витрясати з них останні гроші. Очевидно, що ці кошти ідуть не в бюджет, а одразу в кишені керівництва військових рф, які зараз осіли в Енергодарі і Мелітополі. шевчику з цієї «економічної і фінансової діяльності» перепадає мізер. П’ятірці його найближчих соратників і того менше. Але сама машина поборів вже запущена і приносить рашистам дохід», — повідомив Дмитро Орлов.

Енергодарського колаборанта не врятувала навіть охорона

У минулому Кірпічов встиг наслідити карними справами саме через злісне ухилення від сплати податків. Перебуваючи на керівних посадах в державному підприємстві ДП «Ресурспостач» Кірпічов Р. Х. 26.01.1977 р.н. разом зі свою спільницею протягом 2008-2009 рр. прокручував махінації, в наслідок чого привласнив понад 60 мільйонів гривень. Ці гроші мали б надійти до бюджету України у вигляді податків, але осіли в кишені шахрая.

«Іронія в тому, що тепер кірпічов обкладає «податками» підприємців Енергодара. Окупантам варто б перевірити, скільки з віджатих у бізнесу коштів дійшло до них, а скільки осіло в кишені самого кірпічова. Бо толк у махінаціях він знає», — зазначив міський голова Енергодара.

Крім того, за його словами, Кірпічова неодноразово з шевчиком помічали в окупованому готелі «Сосновий бор». Під постійною охороною. Але зараз скорше за все колаборант змінить місце проживання. Однак на прикладі шевчика вже зрозуміло, що жодна охорона для колаборантів не може гарантувати безпеку.

Енергодарського колаборанта не врятувала навіть охорона

Як повідомляла «Індустріалка», в Енергодарі сьогодні вранці стався вибух: постраждав колаборант і його охоронці. Під час вибуху ніхто з мешканців під’їзду не постраждав.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому місті Запорізької області Енергодара російські загарбники призначили на посаду так званої «Ради самоорганізації міста» 48-річного депутата Енергодарської міської ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Андрія Шевчика. Наразі йому повідомили про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Наприкінці березня він добровільно погодився обіймати посаду у незаконно створених військовою адміністрацією рф органах влади.

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей