Індустріалка - новини Запоріжжя

Інтерв'ю, Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Известный певец рассказал, что в Запорожье есть нечто особенное
Поделиться

Фронтмен группы «Антитіла» Тарас Тополя рассказал в Запорожье о личном, общественном и творческом

21 марта в Запорожье состоится концерт киевской группы «Антитіла» в рамках тура в поддержку нового альбома “HELLO”.  (Как стало известно позже, из-за карантина концерт перенесли). А за месяц до планируемого выступления в наш город, с которым у него многое связано, приезжал фронтмен группы Тарас Тополя. Так, победы на всеукраинском молодежном фестивале «Перлини сезону» в 2005 и 2008 годах, который проходил в Запорожье, стали для «Антитіл» хорошим стартом.  И отсюда родом супруга Тараса певица Alyosha.

Тарас Тополя

Тарас Тополя побывал на Хортице, встретился со студентами в медуниверситете и Запорожском национальном университете, с журналистами в хабе “Платформа совместных действий”. «Индустриалка» побывала в ЗНУ и в хабе. Также удалось лично задать пару вопросов между встречами.

Певец представлял не только свою группу, но и международный проект Детского фонда ООН (ЮНИСЕФ) U-Report, послом которого в Украине он является. U-Report — это мобильная инициатива, которая заключается в опросах на важные темы молодежи с помощью SMS и соцсетей. А результаты опросов потом внедряются в жизнь. Тарас призвал молодежь быть активными, уметь объединяться ради общего результата и быть толерантными к другой точке зрения. И не уезжать за границу, а проявить себя в Украине.

Тарас Тополя

Молодежь личных вопросов не задавала, а интересовалась творческой кухней — например, откуда Тарас берет вдохновение и как пишет стихи. А также расспрашивали, знает ли он, чем отличаются пластуны от скаутов. Видел ли нашумевший молодежный сериал «Первые ласточки» (оказалось — не видел). Вплоть до того, как себя вести, если хочется отрастить волосы, как у Тараса, а в школе дразнят (вопрос был от невесть как попавшего на встречу третьеклассника). На что Тарас Тополя посоветовал полгода походить на каратэ, а потом начать отращивать «хвостик». К слову, два его сына ходят в секцию каратэ.

— На Хортиці я раніше був, але на екскурсії — вперше, — поделится впечатлениями Тарас Тополя. — А ще знаю, що таке Кічкас, Бабурка, Військове містечко, район аеропорту. У мене дружина звідси. Правда, буваю в Запоріжжі вже не так часто. Ми з дружиною забрали її батьків.

Вперше за мої 32 роки побачив на Хортиці старовинні кораблі, підняті з Дніпра, меч Святослава Хороброго. Багато спілкувалися про історію Хортиці, про його значення для України. Нам треба навчиться об’єднуватися, шукати те, що на консолідує. І Хортиця, козацтво може об’єднати Україну. До Хортиці немає негативу ні на сході, ні на заході країни. Але чомусь ніхто не використовує її, як символ єднання. Постараюся в Києві донести інформацію правильним людям.

Тарас Тополя

— Тарас, расскажите, пожалуйста, о туре и концерте в Запорожье.

— 21 березня у нас буде концерт у Палаці спорту «Юність». Привеземо концерт «HELLO». Гастролі почали ще влітку, зі стадіонів — у Львові, Харкові, Полтаві та Одесі. І зібрали два палаци спорту в Києві. Друга частина туру розпочалася 14 лютого з палацу спорту у Вінниці.

Тур «HELLO» — це велика стадіонна сцена, круте світло, прекрасний звук. І більше двох з половиною годин музичної програми. Виконуємо пісні з нового альбому «HELLO» і з попередніх дисків. В новому альбомі стало більше електронного звучання, це сучасно. Обов’язково прозвучать пісні, які ви знаєте і чекаєте. «Там, де ми є», «Лови момент»,» Лєго», «Вірила» — все це буде зіграно наживо.

— В интернете появилась информация, что вы с Alyosha ждете третьего ребенка. Супруга романтично вам об этом сообщила?

— Ми не робили жодних офіційних заяв з приводу поповнення в родині. Люди подейкують, а там побачимо. Олена романтично мені повідомила про свою першу вагітність, про Романа. Правда, я романтику не сприйняв — такі чоловіки часом бувають. Появу другої дитини, Марка, ми сприйняли більш спокійно і вже без паніки готувалися до його народження. Якщо Бог дасть третю дитину, так само приймемо її з радістю.

Тарас Тополя

— Как относитесь к тому, что Alyosha много поет с Владом Дарвиным?

— Позитивно. Даю їй можливість вибирати свій творчий шлях, розвиватися, як вона хоче. Часом критикую їх з творчої позиції. Але в основному підтримую. Вона щаслива в цьому дуеті. Як творча особистість по-іншому розкривається. Нещодавно у них був концерт у «Жовтневому».

— Планируете ли записать совместную песню с женой?

— У нас вже є два спільних проекта — Роман і Марк. А щодо пісні — колись це трапиться. Хочеться, щоб це було не спеціально. Щоб з’явилася така пісня, яка була б органічна для нашого дуету.

А ще є така ідея на межі мрії — записати альбом українських народних пісень з різних місць країни в сучасній обробці.

Тарас Тополя

— Увидим ли в ближайшее время ваши новые клипы?

— Протягом одного-півтора місяців випустимо новий кліп і нову пісню. Вони ознаменують початок роботи над новим альбомом. Ми знаємо, що це буде за пісня. Але нехай це буде сюрприз. Можу тільки сказати, що вона про любов.

С чего начинался творческий путь

— Він почався в шість років, коли я побачив по телевізору оркестр, де лисий дядько грав на скрипці. І просив маму віддати мене в музичну школу. 10 років займався скрипкою. Паралельно був струнний ансамбль, хор. А в старшій школі почав створювати музичний колектив. І так поступово переросло в «Антитіла».

Тарас ТополяОб отношении к выступлениям в России

— З 2014 року «Антитіла» закрили для себе тему виступів у Росії. В основному мотивація таких виступів для артистів — фінансова. Але ми її відкриємо, коли впаде режим, будуть виплачені репарації Україні і повернуті території.

Читайте также: В Запорожье споет участник шоу «Голос країни».

Фото Александра Прилепы и автора

 

 Комментарии читателей