Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Культура, Фоторепортаж
Популярний актор повернув запоріжців в радянське минуле
Поделиться

Моноспектакль Віктора Андрієнка “Мужчина перед зеркалом” зібрав багатьох його прихильників

На персональному сайті актора вказується, що спектакль — це іронічний монолог від імені покоління, яке виросло в епоху червоних піонерських галстуків та чорно-білих телевізорів.

Андриенко Виктор

А також, що це комедія з єлементами ностальгії та претензією на знання життя.

І це дійсно так! В залі глядачі були переважно зрілого віку, які пам”ятають своє піонерське дитинство. Вони  мають уявлення, як виглядали телефонні будки, чорно-білі телевізори та автомати з газводою, про які згадував в своєму монолозі наш земляк.

Андриенко Виктор

Головний герой давав відповідь на такі, здавалось, прості запитання — що думає мужчина, коли дивиться на сторонню жінку, чи треба давати дитині соску, як з роками змінюється звертання однокласників на вечорах зустрічі, чому багато хто рано одружився, хто такий супермужчина та інші.

Окрема тема — стан мужчини, коли у нього з”явилися онуки…

Лейтмотив моноспектаклю — чому ж так швидко промайнуло життя?  Ніби ще недавно ходив в школу, служив строкову в армії, а тут раз — і вже дід. І до власного похорону вже не так і далеко.

Моноспектакль, дійсно, щирий, добрий і ностальгічний. Запоріжці стоячи вітали Віктора Андрієнка, який відіграв моноспектакль без антракту.

Андриенко Виктор

Вони, до речі, посміялися з актором, коли він трішечки забув текст, розповідаючи про алкогольні напої радянської епохи.  Вилетів з голови текст про коньяк “СВ”,  ця абревіатура, по словам Віктора, означає — “свіжовкрадений”…

Читайте також: І ще до одного району Запоріжжя дійшла передова технологія

Фото Олександра ПрилепиКомментарии читателей