Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя, Україна
Понад 122 тисячі українців отримали допомогу від гуманітарного проєкту "Рятуємо життя"
Поделиться

Допомогу від проєкту «Рятуємо життя» отримали 122 тисячі українців

Мирне населення України страждає не тільки від обстрілів і бомбардувань, а й через відсутність доступу до їжі, води, товарів першої потреби та медикаментів. На початку війни завдяки створенню гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» з Європи до України було налагоджене системне постачання цих важливих вантажів.

Понад 122 тисячі українців отримали допомогу від гуманітарного проєкту "Рятуємо життя"

За чотири місяці допомогу отримала 122 551 людина в різних регіонах України. Це вимушені переселенці, мешканці деокупованих територій, вразливі верстви населення, сім’ї мобілізованих співробітників підприємств Метінвесту та пільгових категорій працівників. Також гуманітарна місія проєкту охопить понад 30 тисяч ветеранів підприємств компанії, які знаходяться на пенсії. Для літніх людей це значна економія сімейного бюджету та часу в пошуках найнеобхідніших продуктів.

Понад 122 тисячі українців отримали допомогу від гуманітарного проєкту "Рятуємо життя"

Попри постійну загрозу обстрілів з боку РФ, продукти продовжують отримувати й мешканці прифронтової Авдіївки. Допомогу людям розвозять працівники Авдіївського коксохімічного заводу.

Окрім міст присутності, допомога надходить також до жителів інших населених пунктів, які географічно знаходяться недалеко від розподільчих центрів. Зокрема, в червні 300 продуктових наборів отримала Кетрисанівська територіальна громада, що на Кіровоградщині. Ще 2 000 пакунків доправили до Кочубеївської територіальної громади, яка об’єднує чотирнадцять сіл Бериславського району Херсонщини.

Понад 122 тисячі українців отримали допомогу від гуманітарного проєкту "Рятуємо життя"

 

Факт

Окрім стандартних продуктових наборів, проєкт «Рятуємо життя» радує українців і смаколиками. Зокрема, приблизно 2 800 людей, які тимчасово мешкають у міських шелтерах Запоріжжя, отримали згущене молоко.

Завдяки підтримці партнерів проєкт «Рятуємо життя» має змогу збільшувати масштаби й географію допомоги. Наразі його підтримують майже 90 компаній-донорів зі всього світу – Німеччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ та інших країн. Також до благодійного фонду Do it together, який створено для реалізації ініціатив гуманітарного проєкту та їх фінансування, роблять пожертви співробітники Метінвесту: https://bit.ly/DoItTogetherFund. Фонд працює на принципах прозорості й регулярно звітує щодо своєї діяльності.

Донатори

Серед донаторів Do it together – представники таких секторів як металургія, торгівля, банківська сфера, IT, юриспруденція, судноплавство й суднобудівництво, промислове машинобудування, приладобудування тощо.

Допомога надходить звідусюди. Наприклад, наприкінці травня фонд Do it together підписав меморандум про співпрацю з Agritrade Ukraine, що виступає Координаційним центром Федерального міністерства продовольства й сільського господарства Німеччини. У межах угоди планується надходження 200 тонн харчових продуктів і предметів першої потреби щомісячно. В червні допомога від Німеччини надійшла до України. В тому числі – до малечі з нагоди Дня захисту дітей.

Понад 122 тисячі українців отримали допомогу від гуманітарного проєкту "Рятуємо життя"

Більше інформації про проєкт «Рятуємо життя» читайте на офіційному сайті.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Джерело: Metinvest Media

 


Комментарии читателей