Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
В Запорожье простятся с врачом, которая погибла на пожаре в больнице
Поделиться

Воспоминания подруг о Ольге Гливе

Поздно вечером 3 февраля произошла трагедия, которая потрясла всю Украину. В Запорожской областной инфекционной больнице произошел пожар, который унес жизни четверых людей. Среди погибших  была 26-летняя врач-анестезиолог Ольга Глива.

Творческая и целеустремленная: подруги рассказали, какой была врач, которая погибла в запорожской больнице

Как ранее писала «Индустриалка» сегодня, 6 февраля,  в Театре юного зрителя состоится прощание с Ольгой. У девушки были две лучшие подруги Елена Ольшанская и Екатерина Эйхман.  Они рассказали, какой была юная врач, о чем мечтала.

Творческая и целеустремленная: подруги рассказали, какой была врач, которая погибла в запорожской больнице

Как рассказала Елена Ольшанская, Ольга Глива приехала в Запорожье, когда вступила в медицинский университет. Летом она закончила интернатуру и по распределению попала работать в инфекционную больницу.

— Ми познайомились у  2014 році. Я тоді почала організовувати літературні зустрічі  для творчої молоді. Оля тоді ще  була студенткою, любила творчість та літературу і приходила на   мої заходи.  З часом ми почали спілкуватися більше, а особливо близькими подругами стали протягом останніх років. Особливо втрьох ми підтримували одна одну під час карантину у 2020 році.  Ми завжди були такою трійцею, як в кіно,  підтримували одна одну,  були на зв’язку,  ділилися абсолютно всім.  У нас були спільні традиції, мандрівки. Разом святкували свята. Цього року ми  разом святкували Різдво. Це був власне останній раз, коли ми бачились вживу. Потім спілкувалися в онлайні, бо у кожного була робота,  — рассказывает Елена Ольшанская.

Творческая и целеустремленная: подруги рассказали, какой была врач, которая погибла в запорожской больнице

По словам Елены Ольшанской, Ольга Глива очень любила свою работу.

— Оля працювала дуже багато та самовіддано. Вона могла навіть після закінчення зміни залишитися на роботі, або прийти у свій вихідний до лікарні, — рассказывает подруга погибшей. — Оля працювала в реанімації з найважчими пацієнтами, дуже переживала за кожного, особливо болісно їй було, коли хтось вмирав.

Що окрім роботи приносило вашій подрузі радість? 

Вона була творчою особистістю, писала прозові замальовки, маленькі нариси. Але їй більше подобалось фотографувати та малювати. Вона вміла дивитися на світ та знаходити  такі  деталі, які робили її фотографії дуже гарними.

Елена рассказала, что в ноябре Ольга переболела коронавирусом. Но девушка сильно переживала, даже, не из-за болезни.

— Вона дуже переживала, бо перебувала на самоізоляції у той час, коли була дуже гарна осіння погода. Вона їй дуже подобалась. Оля любила шурхотіти листям, милуватися  природою. Їм було дуже прикро, що через хворобу, вона не може це зробити. Ми її заспокоювали, що в неї буде ще багато таких листопадів, — вспоминает Елена Ольшаснкая.

Екатерина Эйхман вспоминает, что  познакомилась с Ольгой Гливой в 2015 году.

— Ми одразу одна одній не сподобались. Думаю, через те, що ми схожі. Обидві легкі на підйом і готові на будь-які авантюри. Улюблений спогад — поїздка в Одесу влітку 15-го. Ми вісім годин їхали електричкою з тоді ще Кіровограду. Приїхали об 11 вечора, майже без грошей, без розуміння, де ночувати. Там була купа пригод та  знайомств. Потім усім знайомим ми розповідали  ці історії, як найбільшу нашу авантюру. Оля мала величезні плани на життя. Хотіла багато подорожувати. Планувала переїхати закордон. Вона для цього дуже багато років вчила німецьку. Цього літа якраз склала міжнародний іспит, — отмечает Екатерина Эйхман. — Оля була живою,  аж занадто. Дуже проста, легка на підйом, часто приймала усе дуже близько до серця, багато сміялася.

Творческая и целеустремленная: подруги рассказали, какой была врач, которая погибла в запорожской больнице

Подруги рассказали, что у Ольги было много планов на будущее. Она мечтала пожить в разных городах Украины и мира. Хотела научиться водить машину, а еще —  построить личную жизнь.

Прощание с Ольгой Гливой состоится сегодня, 6 февраля, в 9:00в Театре юного зрителя.

Напомним, ранее «Индустриалка» писала о том, что Министр здравоохранения назвал имена погибших на пожаре пациентов запорожской инфекционки

Читайте такжеВ Запорожье будут восстанавливать отделение инфекционной больницы, пострадавшее во время пожара

Фото предоставлено Еленой Ольшанской и Екатериной Эйхман

 


Комментарии читателей