Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя
Після чергового обстрілу ворога в Оріхові зафіксовані масові руйнування - фото
Поделиться

Під ворожий вогонь в Оріхові в черговий раз потрапили житлові будинки

Росіяни не перестають обстрілювати населені пункти на Запоріжжі. За минулу добу особливо дісталось Червоному, Гуляйполю й Оріхову.

— Вчора ворог гатив декілька годин поспіль по цивільній інфраструктурі населеного пункту Оріхова, — йдеться в повідомленні Запорізької обласної військової адміністрації. — Зруйновані житлові будинки, дороги, потрощено лінії електропередач і газопостачання.

обстріл Оріхов Як видно на фото, пошкодження будівлі отримали серйозні. В тому числі руйнування зазнали нежитлові приміщення. Крім того, «прильоти» мали місце в багатоповерховому секторі. В одному з будинків вибуховою хвилею вибило вікна, балконні блоки.

обстріл Оріхів

Не оминув обстріл і приватний сектор Оріхова. Один з будинків тут лишився без даху, стіни посікло уламками снарядів, фактично він більше не придатний для проживання.

обстріл Оріхів

Знадобилась після обстрілів і допомога рятувальників. В одному з дворів загорілась господарча споруда. Гасити її прибули місцеві вогнеборці, а господарям прийшлось розбирати завали.

обстріл Оріхів

Як повідомляла «Індустріалка», в Оріхові мужні фахівці продовжують лагодити розбиті ворогом комунікації, а місцевим мешканцям надають гуманітарну допомогу та ліхтарі для сховищ.

обстріл Оріхів

Читайте також: В окупованому місті Запорізької області росіяни масово викрадають та катують людей

Читайте наші новини на сайті zprz. city.


Комментарии читателей