Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Пішов з життя активіст кримськотатарського руху з Мелітополя
Поделиться

Через невиліковну хворобу обірвалось життя Рідван аг’а Ібраїмов з Мелітополя

Сьогодні стало відомо, що на 68-му році життя помер мелітопольський активіст кримськотатарського руху Рідван аг’а Ібраїмов. Довгі роки чоловік боровся за права свого народу.

— Вранці 23 червня 2022 року у Києві від невиліковної хвороби помер активіст кримськотатарського національного руху. У Мелітополі Рідван аг’а багато років очолював Комітет сприяння поверненню кримських татар на Батьківщину «Азат», був делегатом Курултаю кримськотатарського народу багатьох скликань, — повідомив голова Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв. — Рідван аг’а завжди був оптимістом, гарним організатором і завжди вмів пожартувати та підняти настрій навіть у найскладніші часи. Рідван аг’а залишиться в історії кримськотатарського національного руху. Висловлюю співчуття близьким. Інна лілляхи ва-інна ілейхи раджіун (ми належимо Аллаху, і до Нього ми повернемося). Аллах сабір версин! Аллах рахмет ейлесин!

Вбраїмов пішов з життя

З приводу смерті Рідвана Ібраїмова висловила співчуття Запорізька обласна військова адміністрація. Про мелітопольця посадовці відгукуються як про чудового організатора, непересічну людину, батька та справжнього патріота України.

— Завдяки його активній життєвій позиції проводилися заходи до таких знаменних дат як День пам’яті жертв депортації 18 травня, День Державного та кримськотатарських прапорів 26 червня, разом з українськими патріотами та волонтерами, День опору Криму російській окупації, мітинги в підтримку політв’язнів Кремля, — наголошують в ЗОВА.

Прощання з Рідваном Ібраїмовим проходитиме 24 червня в мечеті на Нивках (проспект Перемоги 67/1). Початок спільної молитви о 13:30.

Читайте також: У Запорізькій області росіяни зруйнували старовинний паровий млин — фото

Читайте наші новини на сайті zprz.city.


Комментарии читателей