Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Підприємства Запорізької області задля підтримки економіки регіону готові налагоджувати виробництво
Поделиться

У Запорізькій області підприємства готові підтримувати економіку регіону

У Запоріжжі голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух провів нараду з із керівниками підприємств нашої області. Учасники наради обговорили питання функціонування заводів у період воєнного стану. про це повідомляється в офіційному Telegram-каналі Запорізької обласної військової адміністрації.

Олександр Старух підкреслив, що задля підтримки загального порядку та нормального функціонування роботи міста підприємства мають працювати. Бюджет області та країни має поповнюватися. За умови збереження стабільної ситуації у Запорізькій області всі суб’єкти господарювання мають стабілізувати свою роботу, адже попит на продукцію, зокрема, за кордоном,  дуже високий.

Підприємства Запорізької області задля підтримки економіки регіону готові налагоджувати виробництво

Керівники підприємств області погодились, що задля підтримки економіки регіону потрібно там, де це можливо, налагоджувати виробництво. Відновлення роботи — це і зарплата робітникам, і відрахування в бюджет.

Окрім цього, присутні керівники розповіли про свою допомогу армії під час російської агресії. Наприклад, багато працівників допомагають, ворганізації доставки та розвантаження гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, раніше «Індустріалка» писала про бізнес в умовах війни: хто зазнав найбільших втрат та як відновлюються підприємства. 

Читайте також: Володимир Зеленський: «Україна мужньо тримається»

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей