Індустріалка - новини Запоріжжя

Головні, Запоріжжя, Україна
Під Запоріжжям у районі Василівки окупанти розгорнули до 30 танків Т-62
Поделиться

Окупанти намагаються утримати сухопутний коридор з окупованим кримським півостровом

Основною метою російського агресора на даному етапі залишається окупація Луганської та Донецької областей в межах їх адміністративних кордонів, утримання та забезпечення стійкості сухопутного коридору з окупованим кримським півостровом, а також блокування морських комунікацій України у північно-західній частині Чорного моря. Про це повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

Він зазначив, що на Запорізькому російський агресор нарощує систему вогню. Зокрема, у районі Василівки (35 км на південь від Запоріжжя) розгорнуто до 30 ворожих танків Т-62 в якості довготривалих вогневих точок.

На Кримському напрямку зберігається загроза завдання ворогом з території тимчасово окупованої території АР Крим ракетних ударів по військових та цивільних об’єктах на території України. Зокрема, у районі населеного пункту Мілководне (8 км до адміністративної межі з Херсонською областю) російський агресор розгорнув ракетний дивізіон ОТРК «Искандер-М».

В акваторіях Чорного та Азовського морів кораблі чорноморського флоту рф продовжують виконувати завдання з ізоляції району бойових дій, ведення розвідки та вогневої підтримки на приморському напрямку. Противник блокує цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває п’ять носіїв КРМБ типу «Калибр» (сумарний залп – до 36 ракет).

Нагадаємо, раніше стало відомо, що окупанти відводять війська з Мелітопольського та частини Василівського району у напрямку Херсона. Очільник ЗОВА зазначив, що такі дії можуть бути ротацією.

Наші захисники продовжують відважно тримати оборону на Запорізькому напрямку. Зокрема у Запорізькій області бійці «Азову» витіснили рашистів із зайнятих позицій — відео.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей