Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Під Оріховом, захищаючи рідну землю від окупантів, загинув житель Кушугумської громади
Поделиться

У боях з російськими окупантами загинув житель Кушугумської громади

Про загибель Захисника — Сергія Тітова, який стояв у боях під Оріховом, повідомили на сторінці Кушугумської громади у «Фейсбуці».

-Сергій був дуже хорошою людиною, мав повагу серед однолітків, захоплювався спортом, був активістом у школі, з юних років мав активну громадянську позицію. Сергій запам’ятався нам доброзичливим, ввічливим юнаком, любив життя та свою країну, — написано у повідомленні. — Він загинув під Оріховим, захищаючи нашу країну від ворога. Вічна пам’ять герою!
Співчуваємо рідним та близьким Сергія. Вічна пам’ять Герою.
У боях з російськими окупантами загинув житель Кушугумської громади

Нагадаємо, днями російські військові обстріляли Оріхів. Внаслідок обстрілу окупантів одна людина загинула, вісім — отримали осколкові поранення. Російська терористична армія артилерійськими обстрілами пошкодила 14 будинків, квартиру, літню кухню, господарчі будівлі, два гаражі, три гуртожитки Оріхівського коледжу, будівлю підприємства ТОВ «Полібех». Також, загарбники влучили у будівлю комунального закладу дошкільної освіти «Сонечко».

Як повідомляла «Індустріалка», наші захисники на Запорізькому напрямку продовжують виконують завдання з відсічі та стримування російської агресії. Вони надають адекватну відповідь ворогу та знищують його живу силу та техніку.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей