Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Під Маріуполем загинув нацгвардієць з Мелітополя
Поделиться

Стало відомо про загибель Юрія Роя — командира патрульного батальйону Нацгвардії

Підполковник Юрій Рой з Мелітополя загинув під час оборони Маріуполя — міста, де зараз точаться запеклі бої.

— У боях за Маріуполь під час виконання військового обов’язку загинув наш відомий земляк, командир патрульного батальйону Нацгвардії в/ч 3033 підполковник Юрій Рой, — про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив нардеп Сергій Мінько. — Патрульний батальйон під його керівництвом був одним із найкращих на півдні України. Мелітопольські нацгвардійці завжди брали найактивнішу участь у патрулюванні вулиць міста, завдяки чому нам вдалося значно знизити рівень злочинності, і мелітопольці могли відчувати себе у безпеці.

загибель нацгвардійця

З 2014 року Юрій Рой проходив службу у зоні проведення антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, він разом з побратимами потрапив до Іловайського котла, з якого дивом зміг вибратися. Але і після того продовжив виконувати завдання на Донбасі.

— Юрій був прикладом для своїх підлеглих, вірним товаришем, щирою, відкритою, доброю людиною, і в той же час мужнім військовим, який знав, що таке офіцерська честь і вірність присязі. Був нагороджений державними нагородами, — додав депутат ВР. — Юрій Рой щиро любив Україну, своє рідне місто. Тому назавжди залишиться в наших серцях Героєм Мелітополя, патріотом із гарячим серцем. Ми всі разом сумуємо та висловлюємо щирі глибокі співчуття рідним та близьким Юрія Вікторовича Роя. Зі свого боку ми докладаємо всіх зусиль, щоб доставити його тіло до Мелітополя і проводити його в останній шлях. Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях! Світла пам’ять!

Читайте також: Біля Запоріжжя під час повторного обстрілу загинув рятувальник

Читайте наші новини на сайті zprz.city


Комментарии читателей