Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Під час героїчного захисту України загинув мешканець Запоріжжя
Поделиться

Євген Володимирович Трінкаль нагороджений (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Лейтенант ЗСУ Євген Володимирович Трінкаль загинув під час героїчного захисту Батьківщини. Керівництво Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), співробітники, випускники та студенти біологічного факультету висловлюють співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам випускника біологічного факультету 2004 року. Про це повідомляється на сайті вишу:

-Євген Трінкаль, наш герой, був взірцем патріотизму, мужності, небайдужим до долі рідного краю. Він дуже любив свою країну та бачив її лише цілісною та вільною державою. Ми, Євгене, будемо пам’ятати про твою допомогу, щиру посмішку та твій гарний настрій! Завжди будеш у наших серцях та наших думках! Завдяки таким відважним, самовідданим захисникам наша Батьківщина обов’язково здобуде перемогу! Герої не вмирають, а продовжують захищати нас з неба…

Прощання із загиблим відбудеться 14 квітня о 10.30 за адресою: вул. Патріотична, 58 б , його поховають на Осипенківському кладовищі. Усі, хто бажає допомогти його родині, у якій сиротами залишились двоє дітей, може переказувати кошти на карту дружини Вікторії 5457 0822 7410 4368.

Редакція «Індустріалки» виражає щирі співчуття родині загиблого Героя.

«Індустріалка» повідомляє, що  у Запорізькій області окупанти посилили контроль на блокпостах через партизанів.

Раніше «Індустріалка» повідомляла, що у Гуляйполі російські окупанти перетворили відремонтовану школу на руїни. До війни заклад відновили, зробили там сучасний ремонт. Але після «асвабаждєнія» школа перетворилася на руїни.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city


Комментарии читателей