Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Під час евакуації цивільних з "Азовсталі" загинув запорожець
Поделиться

Рятувальна операція мешканців Маріуполя з «Азовсталі» обірвала життя військового з Запоріжжя

Під час евакуації цивільного населення, яке переховувалось на території «Азовсталі», в Маріуполі окупанти вбили українських бійців. Серед них і наш земляк Антон Перекрест.

Військові, які тримають оборону «Азовсталі» Поклали життя під час виконання гуманітарної місії — евакуації жінок та дітей з оточеного ворогом заводу. Вона проводилась 6 травня. Один боєць загинув від попадання протитанкової керованої ракети в евакуаційну машину. Двоє загинули від бомб, які скидали безпілотники. Крім того, шестеро азовців отримали поранення.

— 06 травня під час припинення вогню та евакуації цивільного населення з «Азовсталі» рашистами було вбиті три українських воїна. Середь вбитих був наш земляк запорожець Антон Перекрест. Вічна пам’ять Героям! Висловлюю щирі співчуття сім’ї загиблого Героя, та його батькові моєму Другу  Леоніду Перекресту, — написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник голови Союзу армян Запорізької області Рудольф Акопян.
Антон Перекрест
— Вибач малий, вибач що не прорвалася до вас, — написала на сторінці батька бійця Юлія Воборнікова. — Вибач що нам не дають наказ на деблокаду. Ти ще з Майдану називав мене мамою, хоча у нас фігня різниця у віці. Ми з тобою служили разом у полку, назва якого увійшла в новітню історію. Я пішла далі служити в ССО, ти залишився, але ти так і продовжував називати мене мамою. Я не знаю що зараз казати і писати. Все що я можу, це відправляти ще більше цієї наволочі на той світ. Леонід Перекрест, прости що ми не прорвалися. Прости що не змогли витягти малого з того пекла.
Як повідомляла «Індустріалка», мешканців Маріуполя, які від початку війни були змушені ховатися під постійних обстрілів гостинно приймає Запоріжжя.
Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Комментарии читателей