Індустріалка - новини Запоріжжя

Запоріжжя
Переселенці з Маріуполя наводили лад на вулицях Запоріжжя 
Поделиться

Вимушені переселенці з Маріуполя влаштували черговий суботник у Запоріжжі

Екотолоки у Запоріжжі для маріупольців вже стали традицією. Вони організовують їх спільно з громадською спілкою «Зелений центр Метінвест Запоріжжя». Цього разу наводили лад на території поблизу прохідної заводу «Запоріжкокс»: прибирали сміття з тротуарів, скошену траву, сухі гілки дерев та фарбували зупинку у трендових жовтих-блакитних відтінках.

суботник

— Я поки шукаю роботу, тому в мене багато вільного часу. Щоб його згаяти, я займаюсь волонтерством. Я вважаю, що волонтерська робота дуже потрібна у нинішні часи. Цього разу я беру участь у суботнику. Такі заходи дуже важливі, тому що війна – це не привід для того, щоб місто було брудним. Думаю, і містянам, і переселенцям приємно, коли місто чисте. Для цього ми й виходимо на вулиці Запоріжжя, — розповідає вимушений переселенець з Маріуполя Олексій Білоусов.

переселенець

До суботника долучились і працівники «Запоріжкоксу». Вони кажуть: така командна робота не лише приносить користь місту, але і допомагає позбутися зайвих думок.

-Запоріжжя гостинно приймає переселенців із гарячих точок України, зокрема з Маріуполя. Компанія Метінвест надає маріупольцям усю необхідну допомогу, працевлаштовує їх на запорізькі підприємства. Разом із переселенцями та «Зеленим центром Метінвест» ми проводимо міські суботники. Такі заходи є дуже важливими для переселенців, адже дають можливість познайомитися з новими людьми і долучитися до життя міста, відчути себе невід’ємною частиною спільноти. Серед нових друзів маріупольці отримують корисну інформацію, обмінюються контактами. Але найголовніше — адаптуються до мирного та безпечного життя, відволікаються від думок про війну, — зазначає начальник соціального відділу ПрАТ «Запоріжкокс» Ігор Бабаріка.

Бабаріка

Раніше «Індустріалка» писала, про те як вимушені переселенці наводили лад біля гуртожитку, в якому мешкають.

Читайте також: За місяць до центру реабілітації та реінтеграції переселенців Метінвест у Запоріжжі звернулися 700 людей.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.


Комментарии читателей